2726
عنوان

وقتی به کسی دوست داره جواب رد میدید

185 بازدید | 17 پست

بهش جواب رد دادم.چون واقعا حسی بش نداشتم.الان به شدت احساس تنهایی و بی هدفی در زندگی دارم.البته کلا از زندگی لذت نمیبرم.زندگیم پره از تردید ها و سوال های بی پاسخ.فقط هم میخوابم تا همه چیز رو فراموش کنم.چهل روزم هست کلا تو قرنطینم.از بیرون رفتنم لذت نمیبرم.چون نمیتونم عین کودکی بالا پایین بپرم و ذوق کنم چون دخترم.از همه چی گله و شکایت دارم.تو زندگیم از طریق میترسم. و مدت هاست آدمی هستم که از خودم راضی نیستم.رفقا آرومم کنید!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من وقتی شوهرم تازه اومد بود خاستگاریم اصلا دوسش نداشتم و هیچ حسی نداشتم بهش و بهش جواب رد میدادم ولی اون خیلی پیگیر بود تا بالاخره به زور مامان بابام باهاش ازدواج کردم...ولی الان که ۱سال میگذره و تو عقدم انقدر دوسش دارم که حد نداره یک روز اگه نبینمش قلبم از کار میوفته بخدا...

🤐
اگه بین بیست تا سی هستی طبیعیه  تو این سن همه ی آدما ی دوره ای رو اینطکری میشن ک مثلا میخوان ب ...

جدی؟خاصیت سنمه؟خیلی دوس دارم از تجربه بزرگتر از خودم استفاده کنم.آخه قبل بیست سالگیم یه جور ادم حالش بده!کی قراره حالمون خوب بشه.من خودم حس میکنم نسبت به بقیه غیر عادیه روحیات.دیگه هیچ چیز برام فرقی نداره.راجه به هر چی ازم سوال کنن هیچ نظری ندارم.

کار کن

کلاس برو

کتاب بخون

فیلم ببین

زبانتو تقویت کن

تو مجازی معاشرت کن

انقد کار هس از صب تا شب بکنی ک وخ میمونه برا افسردگی

برای ازدواج خوبم صلوات میفرستی؟حاجت روا بشی😍💓 من رکم ولی دلسوز و مهربون و پر از تجربه پس از حرفام دلگیر نشو پند بگیر فرزندممم😁🎈
2706