2737
2734
عنوان

درد دندان عقل

6383 بازدید | 26 پست

سلام بچه ها. من حدود ده روز پیش دو تا دندون عقل کشیدم. یکیش افقی بود کامل. الان بعد از گذشت ده روز اگه مسکن نخورم، درد میگیره

نگرانم عفونت نکرده باشه 

کسی تجربه داره؟

جراحی لثه هم کسی کرده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من ۴ تا جراحی کردم عادیه درد داره دیگه

جراحی چقدر دردش طول میکشه؟

دلم نمیخواد کسی بفهمه. مخصوصا مامانم. چون همیشه نگران دندون هام بود. چند روز ورم و چند روز درد داره جراحی؟

2738
ببخشیداسی یه سوال دارم من دندون کرسیم شکسته اندازه یه ارزن جداشده سوراخ شده باید پرش کن یا روکش؟

والا من وارد نیستم خیلی

پر کردن با روکش با ترمیم چه فرقی داره رو نمیدونم

ببخشید نتونسم جواب بدم

عزیزم دردش بخاطر عفونت نیست،چون جراحی بوده و استخوان برداشت شده به همین خاطر دردناکه،تا بیست روز اوکی میشه،اما اگه دردت طوری هست با مسکن اروم نمیشه و واقعا غیرقابل تحمله،برو دکترت روش نوعی پانسمان میذاره که عین اب روی اتش میمونه.بهش میگند پانسمان حفره خشک،اما اصلا نگران عفونت نباش.

عزیزم دردش بخاطر عفونت نیست،چون جراحی بوده و استخوان برداشت شده به همین خاطر دردناکه،تا بیست روز اوک ...

نه. با مسکن خوب میشه

دو تا شل ایبوپروفن خوردم. دگ میخواستم نخورم

اما مثل اینکه باید بخورم دوباره

ببخشیداسی یه سوال دارم من دندون کرسیم شکسته اندازه یه ارزن جداشده سوراخ شده باید پرش کن یا روکش؟

دندون چندمته؟ 

دندونای 5 و 6 ضعیفن و اگه سوراخ عمیق بشن روکش لازم دارن 

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
2706