2737
2734

چاقی😫😫😫😫

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تازه زایمان کردی چرا به خودت سخت میگیری نخای غذاهای خوب نخوری گشنگی بکشی که شیر نمیتونی بدی یا شیرت بدمزه میشه

بذار حداقل ی سال بگذره 

بعد برو دکتر تعذیه و کنارش ورزش کن 

اذیتم نمیشی 

الان عادیه عزیزم

2738

تو که هیکلت برات مهم بود چرا بچه اوردی؟

تا بحال این فکر کردی چرا خاستی مادر بشی؟

الان همه میدونن تو درحال شیر دادنی

اگه خودت اینطوری بگی فردا شوهرتم میگه پس فردا همه میگن

با اعتماد بتفس بگو الویت اولم بچمه بعد اینکه از شیر گرفتم به خودم میرسم اما الان واقعا درست نیست مادر شدم پس واسه چی 

قدم نو رسیدت مبارک🤩🤩،میدونم این روزا خیلی اذیت میشی شیر دهی و شب بیداری و زیاد شدن کارا... خیلی به خودت سخت نگیر آروم آروم شروع کن،میتونی با رژیم و ورزش به وزن دلخاهت برسی ولی کاملا اصولی اصلا رژیم سخت نگیر، اول سعی کن قند و شیرینی فرآوری شده رو حذف کنی و به جاش از شیرینی طبیعی استفاده کنی مثل میوه،کشمش، توت خشک، انجیر انواع شیره ها شیره انگور شیره خرما و.... و سعی کن از روغن کم استفاده کنی روغن زیتون یا روغن محلی خوبه،برنج فقط یک وعده بخور ی روز درمیون،برای بقیه مثلا هر خورشی میخای درس کنی واس خودت تو ی قابلمه کوچیک با روغن خیلی کم درسش کن،انواع کباب و کلی چیزای مقوی رژیمی دیگه.. جمعه ها هم هر نوع غذایی هر جور دوست داشتی بخور واسه استراحت. 

و نگران نباش به خودت زمان بده خیلی از زایمانت نگذشته حوصله کن و کم کم شروع کن 🌱

بشکند دستی که بلرزد بمیرد دلی که بترسد✌🏻