2733
2734

از عکس و لباس عروسبتون راضی هستین ؟ بهترین و بدترین اتفاق عروسیتون چی بود ؟ 

از اون اتفاق خنده دارش بگین یکم بخندیم 

حرص درار هارو هم بگین اشکال نداره عشقا❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترینش اینه که خیلی به همه خوش گذشت و همه کلی کیف کردن 

بدترینش اینه تو ترافیک مونیم ساعت هشت رسیدیم سالن یکم استرسش عصبانیم کرد البته اینم بگم عروسیم تا ساعت سه شب بود 

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️
2728

بدترین آخر تالار همه گریه میکردیم من بابام مامانم عمه ام

خوب‌ترین عروس خوشگلی شده بودم عکسهام و فیلم هم خوب بود

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

عروسی نداشتیم یه جشن زنونه بود مادر شوهرم به همش زد

عن خانوم پریشب اومدم سالگرد اون روز رو جشن بگیرم بلکه از دلم دربیاد

یهو سرزده اومد خونمون

گوه زد به جشنم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

عروسیم خوب بود خدارو شکر همه چی اوکی بود و راضی بودم

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
2738

مزخرف ترین عروسی دنیا رو من داشتم

عروسیم بهم خورد بخاطر فوت یکی از فامیل

رفتیم سفر وقتی برگشتیم لباس عروس واسم گرفته بودند تنها خوبی اون شب فقط لباسم بود از اول تا آخر مزخرففف 

چند تا عکسم گرفتیم که اگه دست من بود همه رو پاک میکردم

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

بدترینش اینکه خیاط دنباله لباسم و خیلی بلند گرفته بود و شانسم تو باغ بارون گرفت تا بجنبیم پایین لباس خیس و سیاه شد و سنگین فکرکن تو اردیبهشت من از سرما میلرزیدم

از عکس ها راضی ام 

بهترینشم ک خود مجلس عروسی بود 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

آرایشم افتضاح بود😔😔

عین عروسک خیمه شب بازی شده بودم😪😔🤣🤣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706