2737
2734
عنوان

چکار کنم پسره الافم نشه

216 بازدید | 15 پست

ی پسره خیلی دوسم داره ولی من دوسش ندارم...البته چیزی بهم نگفته فعلا..ولی از نگاه و رفتارش میفهمم ..

چن بار اوایل پیام میداد ولی من محلش نمیدادم ...همش دنبال یه سر نخه که بدونه دلم باهاشه یا نه...

جکار کنم بدونه دوسش ندارم...

چون میدونم دل شکستن تاوان داره و نمیخوام الاف من بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اصلا دلگرمش نكن و .جوابشو نده اصلا....وقتي جوابشو بدي فكر ميكنه ميخوايش و ناز ميكني.

دقیقا..چن روز پیش جوابش دادم دقیقا بعدش استوری گذاشت که خیلی دوست دارم و از این حرفا...حس میکنم دلش گیره

به نظرتون شمارشو پاک کنم از گوشیم؟

اره از همین اول بهش رو نده بعدا گیر میکنی دلت میسوزه براش و...

به نظرت شمارشو پاک کنم؟چن روز پیش جوابشو دادم فوری استوری گذاش که خیلی دلم میخوادت و از این چرتو پرتا...حذف کنم شمارش؟

[QUOTE=140127188]دقیقا..چن روز پیش جوابش دادم دقیقا بعدش استوری گذاشت که خیلی دوست دارم و از این حرفا...حس میکنم دلش ...[/QUOTE]

صد در صد....ببين فاز مردا اينجوريه كه كافيه جواب سلامشونو بدي فكر ميكنن اوكي هستي...

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
به نظرت شمارشو پاک کنم؟چن روز پیش جوابشو دادم فوری استوری گذاش که خیلی دلم میخوادت و از این چرتو پرت ...

حذف کنی شاید باز پیام بده کلا بلاکش کن و بهش فکر نکن

که از تو بر شانه ام میماند!؟ عطر نیستی که پریدن بدانی!  تو را ازمن بشویند آب میروم🖇️♥️
2706