1735
1707

عزیزان امشب واقعا تصمیم گرفتیم اسم پسرمون رو بذاریم آهیر به معنی آتش بنظرتون خوبه؟؟؟

زمانه له م غافل نابه ده ک یا رب کوسی که وه ت/ساته ده س به ردارم ناوه ت نازانم چی له م ئه وه ت

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

هندیه؟من دوس ندارم

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1760

نه،خوب نیست🙁

‏لطفا به چيزهايي كه خودتون تو انتخابش نقشي نداشتين افتخار نكنيد. ماه تولد، نژاد، قد... به شعورتون افتخار كنيد، به تعداد كتابايي كه خونديد، به شخصيت منحصر بفرد، اصالت، مهربوني.
1759

نه خوب نیست

انتظار ۶۹ ماهه ی من چه تلخ میگذری😔 رفته‌بودیم مسافرت....در حال گشت زدن بودیم که آقایی داشت فال میگرفت خیلی ها دورش جمع بودن و با دقت حرفاشو گوش میکردن!!!!                                                          خیلی دلم گرفت اخه فالگیر میخواست چی بگه.....         بیایید تا من فالتونو بگیرم اگه عروسی کردین و بعد یک سال طبیعی بچه دار نشدین رفتید خودتون و همسرتون آزمایش دادید همون برگه آزمایش رو بیارید تا فالتونو بگیرم.... شما احتمالا اولش باور نمیکنین که بچه دار نمیشید و اولش خیلی امید دارین..... بعد کم کم سر و کلتون تو مراکز باروری و ناباروری پیدا میشه بازم امید دارین سه چهار بار میکروانجکشن و آی یو آی انجام میدین بازم امید دارین.........                                                                 بعد کم کم میبینین نه بابا شش هفت سال از عروسیتون رفت و خبری نشد بعد حالا میبینین دارین از اطرافیانتون متفاوت میشین و دیگه راحت نیستید کم کم گوشه گیر میشین....                                                                همه هم سن و سال هاتون دارن نقشه بچه دوم یا حتی سومو میکشن و شما هنوز دارین دوا درمون میکنین .... یکدفعه میبینین ده دوازده سال از ازدواجتون رفت و اگه مقاومت کردین طلاق نگرفتین یه سردی خاصی بین خودت و همسرت احساس میکنی موهای سفیدت تورو میترسونه              خدانکنه.... شایدم قضیه برعکس شد و بچه دار شدید ولی مطمئن باشین فالم درسته!😔