2733
2734

اشتها برای من نیورد ولی برای مامان هم اشتها آورد هم خواب ولی نخورد چون باهاش میخوابید 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشتها برای من نیورد ولی برای مامان هم اشتها آورد هم خواب ولی نخورد چون باهاش میخوابید 

یعنی شما راسیپ خوردید ولی روی اشتهاتون تاثیری نداشت ولی برای مامانت تاثیر داشت

2738
یعنی شما راسیپ خوردید ولی روی اشتهاتون تاثیری نداشت ولی برای مامانت تاثیر داشت

اره

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

من روزا قبل اینکه چیزی بهش بدم راسیپ میدادم حدود۳سیسی..بعد شیر میخواست بهش نمیدادم بهش غذا میدادم ک مجبور بشه بخوره..ی۲هفته ای دادم خیلی خوبه برای وزنگیری اما از عوارضش میترسم دیگه ندادم..الانم میخوره ها اما مثل اون موقع نه..نمیدونم باز بدم یا نه..ب شما گفته چه مدت بهش بدید؟؟

خدا یعنی آرامش

راسیپ نده . خوب نیست . من به دخترم میدادم . توهم گرفته بود و الکی می ترسید.  بزن توی اینترنت و بخون در مورد راسیپ.  خیلی عوارض داره . همون لاغر بمونه اما سالم باشه 

من روزا قبل اینکه چیزی بهش بدم راسیپ میدادم حدود۳سیسی..بعد شیر میخواست بهش نمیدادم بهش غذا میدادم ک ...

کی زمان تاثیرش رو گذاشت چند روز بعد از دادن تاثیر گذاشت ،،،بچه ات چند وقتش بود؟؟؟؟چه عوارضی نشون داد

2706