2737
2734
عنوان

چرا آنقدر زود میگذره ؟!!

106 بازدید | 13 پست

چقدر خوش بودیم بچه ک بودیم چقدرشیطنت میکردیم هی هر روز بزرگ‌تر پیرتر و شیطنت کمتر میشه 

چ جوری بعضی ها تا هفتاد هشتاد سالگی بازم شیطون هستن بازم واسه خودشون خوشن؟

ب خاطر رفاه؟ ب خاطر مجرد بودنشون البته اگه بگیم مجردها خوش ترن یا ب خاطر چیه؟!!

دل همه غصه داره،یاد بچگی بخیر

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من تو دوران مجردی فوق العاده شرو شیطون و خوش گذرون و الآنم همون‌طورم خوش و خرم و خوش گذرون و کلی من خیلی خوشحالم که زمان هیچ چیزو عوض نکرده ،😂😂😂💓خداروشکر 

مادرم ضربان قلب من است.
مخصوصا دوستای تو با اون استاد معرفتون 😂😂😂

😂😂همینطوریش بچه های کلاس نزده میرقصن

استاد پایه ک گیر میارن دیگههههه هیچی

فک کن استاده یبار گیر داده بود پسرا نظرتون و درباره ظاهر این دختره(یکی از همکلاسیام)بگین

اخه دختره گیر داده بود من قیافم شبیه فلان بازیگر خارجیه

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
2738
شوهرت خیلی خوبه؟ رفاه زیاد دارین؟

همسرم عالیه مثل خودم مهربونم و خوش گذرون اهل گردش اهل مهمونی و دورهمی ....

رفاه هم داریم این رفاهی که الان دارم براش سه سال زحمت کشیدیم هر دومون سختی اول ازدواجمون بودجه کم واسه شروع از هیچ کدوم از خانواده ها کمک نخواستیم بدون هیچ جهیزیه و کمکی خودمون خواستیم رو پای خودمون وایستیم الآنم خداروشکر چیزی کم ندارم از لحاظ مالی فوق العاده از نظر عاطفی و احساسی هر دو عاشق پیشه ایم‌،😍😊

مادرم ضربان قلب من است.