2737
2734
عنوان

نظر بدید ممنون میشم

48 بازدید | 8 پست

من توی یه رابطه ام با نیست درست یعنی ازدواج

طرفم فیزیو میخونه البته امسال دوباره کنکور میده تا ببینن چی میشه!

وضع مالی خانوادشون خوبه و می‌تونه با خیال راحت به پدرش تکیه کنه

خانواده خوب و فهمیده ای دارن

تک فرزنده

اخلاقاشونم خوبه یعنی طوری نیست که مشکل حادی داشته باشیم البته یه ماهه تو رابطه ام و شناخت کمی دارم ولی این یه بسوی کلی از طرف منه

مشکلم سن کم هر دومونه 

و اینکه هم سنیم البته چند ماه تفاوت

20و 19

اما من از اینکه رابطه م رو هوا باشه که ممکنه مشکل پیش بیاد و بعدا جدایی و ...دوست ندارم

میگم حداقل اینطوری با هم واسه زندگی تلاش میکنیم بهتر از دوستی طولانیه

طبق صحبت مادرا و ...گفتیم بعد کنکور مجددشون که تکلیف شغل نسبتا روشن میشه رابطه رسمی شده اونوقت ببینیم با هم به تفاهم میرسیم یا ن!

یعنی زیر نظر خانواده باشه...

من واقعا نمیدونم ادامه درسته

میشه اعتماد کرد و یا مشکل داره؟

من دوست دارم نظرتونو خواهرانه بگین و شاید من یه چیزایی رو نمیبینم...

ممنون که خوندین

بنظر من خیلی زوده 

هم از نظر سنی 

هم از نظر مدت زمان آشنایی 

و اینکه تکیه کرن ب پدر هم چندان جالب نیست 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من خیلی زوده  هم از نظر سنی  هم از نظر مدت زمان آشنایی  و اینکه تکیه کرن ب پد ...

قرار نیست عقد شیک قراره رابطه رسمی شده تا همو بشناسیم

تکیه به پدرشونو واسه کمک خونه یا مطب و ...نه اینکه کار بدن بهشون

2728
قرار نیست عقد شیک قراره رابطه رسمی شده تا همو بشناسیم تکیه به پدرشونو واسه کمک خونه یا مطب و ...نه ...

متوجه ام ولی از نظر من خیلی شتاب زده است این که تو مدت کوتاه هم ب این برسید که خیلی همو‌دوست دارید هم ب این نتیجه برسید ک می‌خواید در اینده با هم ازدواج کنید 

کما اینکه سنتون کمه 

ازدواج حتی تصمیم بهش و انتخاب فرد  ی پروسه مهمه ک واقعا باید بهش زمان داد

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
متوجه ام ولی از نظر من خیلی شتاب زده است این که تو مدت کوتاه هم ب این برسید که خیلی همو‌دوست دارید ه ...

من فقط دوست دارم خانواده ها در جریان باشن و به شناخت برسیم نه جدا از اونا 

یعنی می‌خوام رابطه قالب داشته باشه

شما بودی چقدر نامزد میموندی؟

من فقط دوست دارم خانواده ها در جریان باشن و به شناخت برسیم نه جدا از اونا  یعنی می‌خوام رابطه ...

خانواده ها در جریان باشند خوبه ب شرط اینکه پذیرش همه چی رو داشته باشند اینکه اوکی باشید یا اگر خدای نکرده اوکی نشدید پشتیبانی کنن ازتون 

من راستش مجردم و بسیار سختگیر   دوره نامزدی طولانی رو میپسندم

خانواده ها در جریان باشند خوبه ب شرط اینکه پذیرش همه چی رو داشته باشند اینکه اوکی باشید یا اگر خدای ...

منم سختگیرم نمدونم چیشد دل بستم😬😂

ولی قطعا خانواده ها جنبه دارن که ما همو بشناسیم بدون شناخت نمیشه واقعا

2738
منم سختگیرم نمدونم چیشد دل بستم😬😂 ولی قطعا خانواده ها جنبه دارن که ما همو بشناسیم بدون شناخت نمیش ...

باز بیشتر فک کن دوستم