2733
2734

سلام ،یه سوال داشتم  ،من پنج ساله ازدواج کردم و دو تا خواهر بزرگتر دارم که اونها هم ازدواج کردن ،مجردکه بودم خواهرهام چون خیلی کفش و لباس مارک و گرون و زیاد میخریدن ،هر موقع نمیخاستن میدادن به من و من استفاده میکردم ،دانشجو بودم ،وضع پدرم خوبه ،اما خب تنوع بود برام ، مسئله از بعد از ازدواجم شروع شد که این عادت در من موند ،با اینکه وضع مالی همسرم خوب بود و مشکل خرید لباس نداشتیم ،اما خواهر هام همچنان وسایلی که نمیخاستن میدادن و من میپوشیدم ،همسرم وقتی فهمید خیلی ناراحت شد و دعوا کرد،گفت همه رو برو پس بده ،خودم میخرم برات ،کهنه اونها رو نپوش ،اما به نظر من تو عالم خواهری ایراد نداشت ،انگار عااادتم شده ،هنوز بعد پنج سال اونها کیف و لباس که نمیخان میدن بهم ،منم قبول میکنم ،اونها وضع مالیشون خیلی بهتره و بالطبع بیشتر وسیله رد میکنن بره، 

شما باشید لباس خواهرتون که دیگه نمیخواد ،هر چند خیلی کهنه نشده ،می پوشید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شده لباس خواهرمو بپوشم و اونم لباس منو

ولي اينجور ك شما گفتي زشت و ضايس واقعا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

نه واقعا دوست ندارم.ترجیح میدن در حد توان خودم بپوشم

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2738

آبرو شوهرم جا شوهر ابجیم میره ....حاضرم نداشتخ باشم ولی مال کسیو نپوشم

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

من نمکنم همچین کاری. به خصوص که شوهرم تمکن مالی داشته باشه که دیگه اصلا

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2706