2726
یه سری میگن بادومی گاوی😑

گاویه کشیده منظورشونه 😁 خوشگله 😘

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
نه🙈

بذار دیگه مطمئنم جذابی ❤

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گاویه کشیده منظورشونه 😁 خوشگله 😘

😂😂😂😂مرسی گلم

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
الناز شاکردوست قیافه دلنشینی داره

آره از نظر منم زیباست اما رفتارهای سبکش نچسبش می‌کنه..من فقط از ادا اطوارهاش بدم میاد

2728
جذاب😄😄😄

دیدی گفتم چشات قشنگه فقط حالت ابروهاتو درست کنی جیگر تر میشی❤

زیاد استفاده نمیکنم تازه خریدم برا مهمونی و اینا همینجوری امتحان کردم اره با چسب مخصوص

چه مدلی خریدین؟منم میخام بخرم...مال شما خوشگل بود.اگر میشه عکس جداگانه از مژه ها بزارین ببینم

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.

منم بذارم البته کلی عکسمو برش زدم کیفیتش پایین اومد😊

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
رنگ شون خوبه حالت شون رو دوست ندارم😐

چطوری رادمهرر کاربری قبلیت ترکید؟؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706