2737
2734
عنوان

قصیده دلگشا قسمت دوم

140 بازدید | 2 پست

بسم الله الرحمن الرحیم

داشتم چی میگفتم؟

نمیدونم والا فاز ماز حالیم نیس

الانم امتحان فیزیک دادم ردددددد دادم

مثل خیلیا که رد دادن

فقط خوبی رد دادن من اینه که با کسی کاری ندارم

پول مردمو نمیخورم

به ناموس مردم کار نمیگیرم

شعورمو کماکان دارم

ولی رد دادم

پوف

خب

بوگوذریم

داشتم میگفتم که توی آذر یه سالی بدنیا اومدم

تا حالا شده بعد 18 سال زندگی هرسال موقع تولد بی حس باشید؟

راستش اگه به من باشه روز تولدم مشکی میپوشم و عزا میگیرم

روز مرگمم بنر وصیت میکنم بنر خوشبحالت و کوفتت بشه و ... بزنن

این بین یسوالی پیش میاد که کوفت چیست؟

قربون صدقه ی ایرانیها هم خَیلی جالبناکه

دقت کردین

میخواییم قربون صدقه بریم فحش زیر و بالای طرفو میدیم و اونقدر لعنش میکنیم که خود خدا تو زیارت عاشورا شمر رو نکرد

میخوایید مثال بزنم؟

وقتی با به کار یه شخصی که خیلی عشق میکنیم

میگیم دهنت سرویس!

من البته هیچ وقت به عمق فاجعه پی نبردم که اون سرویس مسترابه (نمیدونم این مستراب از کجا گرفته شده ولی باید میذاشتن مظطراب چون من یکی تنها جایی که دغدغه و اظطراب دارم زمانیه که دستشویی دارم و داداشم تو دستشوییه چون بیرون بیا نیس باید التماس و نالش و خواهش کنی که خبر مرگش بیاد بیرون . ) یا سرویس کاری مکانیک یا سایر موارد که ممکنه در ذهن داشته باشید!

یا وقتی یکی زرنگ بازی دربیاره بش میگیم بیشوووووووووووووووووووووووووووور که معمولا این جمله با قهقهه ای گفته میشه که تا اخرین دندون کرم خورده شخص مشخصه

خیلی هرز نریم داشتم کوفت رو میگفتم

کوفت یه بیماری کشنده در قدیم بوده که در اصل میگفتن کوفت تو دلت ولی از سر فراه بازی های مزمن ما ایرانی ها شد کوفت نکنه ی مهمی که باید عرض بونومایم در اصل کوفت تو دلت باشد بوده ولی هب بازم این جریان برمیگرده به همون فراخ بازی ای که به محضرالمبارکتون عرض کرده بودم.

بازم که هرز رفتیم داشتم از اون جریانات میگفتم که بعله اگه من بودم وصیت میکردم موقع تولدم خلوا و موقع مرگم کِل بزنن و شیرینی بدن!

اها داشتم از سنت بیخود تولد میگفتم

خب که چی

یه روزی مامانم دردش گرفت منو وارد این دنیا کرد (شاید بگید چه عقاید مسخره ای و ... ولی اعتقاد منه خب یه روی متولد شدم حالا امروز نبود دیروز که چیییییییی؟ الکی برم 10 تومن پول برف شادی بدم 70 پول کیک (خیلی کم گفتم) و ... اونوقت در همون اطراف که من شیرینی خریدم یه پدر تز شرمندگی بچه هاش و خانمش بخاطر بی پولی رویی نداره بره خونه ، تو همون اطراف یه مادر بچه بغل لنگ 2 هزار تومن صدقست و ترس و لرز داره که خدایا نکنه یه بیشرفی حرمتشو بشکونه و ... بازم بگم یا نه؟)تازه باید بخاطر تولدم از مامانمم عذرخواهی کنم که ببخشید مشت و توک پا زدم که دردت گرفت و اونم بگه پسرم شرمندم که اوردمت توی دنیایی که انسان هاش خائنن ، دروغگو ان،شرافت رو قی کردن ، انسانیت رو به با  دادن .

میدونید نقطه اشتراک تماااااااااااااااامی آدم ها چیه؟

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته . بعد دو سال . خدانگهدار همگی

بذارید اینطور بگم

از نظر من کودن ترین انسان ها اونایین که توی این دنیا چیزی جز پول تو ذهنشون نیست و عاقل ترین انسان اون طفل بدبختیه که با عرررررررررر زدن پاشو توی این سرای خسران میذاره(یکی نیس بش بگه بدبخت بیچاره عر نزن کار از کار گذشت بدبخخخخخخخخخخت رفتی(مشهدیا میگن رفتی ولی سایر نقاط اکثرا میگن شدی)حداقل به حنجرت رحم کن که اینجا توی این دنیا یا باید صدا داشته باشی یا قیافه یا پول وگرنه ...! که البته در جایگاه اول قیافه مهمه بعد صدا بعد پول! میگی نه برو خب خوشبحالت ولی برو یسر به کنسرت گلزار بزن که تنها چیزی که داره چشم رنگیه و موها و ته ریش بور ؛ نه صدا داره نه استعداد خوانندگی(گلزار پرستان گرامی نظر منه به خودمم ربط داره دوس ندارید نخونید )داشتم میگفتم حالا میدونی نکته جالبش کجاست ؟ که میرن کنسرت و خدا تومن پول میدن در حالی که میدونن پولشونو میریزن تو فساد سرا میگی نه اون از شجریانش که سر پیری ... اون از سفرای خارجی گلزار اون از شرافت نداشته شادمهر و ابی و ساسی که اپوزیوسون گرایی هاشون یجایی از آسمان را پاره مینومایند اونوقت میرن جلوی ابروحشی و ابرحرامزاده ی منطقه یعنی عربستان آهنگ میخونن و تا بهشون بگی اسلام میگن اسلام مال عرباست و عربا بی لیاقتن و نبرد های ساسانی رو میگن و ... بازم میگی نه برو تتلو رو ببین که میاد علنا به ناموس مردم توهین میکنه و میخواد ... راه بندازه اونوقت پشت چراغ قرمز صدای اهنگاش بلنده؟اگه بازم میگی نه معلومه خیلی خودتو به خواب زدی!!! والا اونوقت اگه بگی کتاب بخون میگن کو پول کو وقت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

بیخیال آقا سیاسیش نکن دهنتم ببند!به خواننده های محبوب و مردمی ملت هوشیار و بیدار چیزی نگوکه هرچی داریم از اوناس! امنیت از اوناست ! هسته ای از اوناست! موشکی از اوناست ! تازه حاج قاسم ها هم از شعرای حماسی اونا نشات گرفتن مگه نمیدونی؟!

هییییییس مگه نگفتم لال شو مردک خرفت روشنفکرِ ریش پشمکی خشک مقدس!

ماهی الحیاه الا لهو و لعب!!!

اما آخ که چه قشنگه مرگ و چه قشنگ تره شهادت!

به قول سید اهل قلم شهید آوینی مظلوم انقلاب و اسلام : زندگی زیباست شهادت زیباتر

یه بزرگی میگفت علما و عرفا و صلحا و ... سالیانه ساله که دنبال راهی میگردنکه انسان بعد مرگ گیر عمو نکیر و خاله منکر نیوفته و تهش همشون رسیدن به شهادت!

ولا تحسبن الذین قلتوا فی السبیل الله امواتا بلهم احیا عند ربهم یرزقون(بخوام خلاصشو بگم میشه شهدا زندن و حاجت میدن این حرف و جمله از من نیس آیه قرانه همون کتابی رو میگم که داره رو طاقچتون تازه اگرم باشه خاک میخوره)

بازم که هرز رفتم

خب مینالیدم براتون که بالاخره من بدنیا اومدم

توی شهر خرم آباد

بیمارستان باختر

البته الان نمیشه بش گفت بیمارستان

چند وقت پیشا که 10 سالم بود یبار رفتم اونجا نزدیک بود سکته کنم از بس کثیف و لجن و بو الکل میداد و انگار خاکستر مرده ریخته بودن همه جاش

من بدنیا اومدم

الان لطفا انتظار نداشته باشید بگم صورتم فلان بود و چشام سگ داشت و ... نه داشتم مثل خر عر میزدم که دردتون چی بود که منو آوردین توی این دنیا!!!

صورتم مثل بقیه بود!!!

اومدم توی یه خونواده با یه پدر کارمند و مادر فرهنگی و یه برادر 5 سال بزرگ تر و دیگر هیچ

اگه خواستید بگید تا عکس بچگیامو بذارم

خیلی ناناس بودم!!!

ببخشید کمرم شکست از بس خم شدم تو صفحه لبتاب

مغزم گیرپاچ کرد

انگشتام شکست

پیام خاله شادونه به مادرای گل تو خونه لبخند یادت بمونه خدافظیم مثل سلام همیشه یادت بمونه خدا نگهدارتون فردا میاییم پیشتون!!! لالای لای

تا یه روز دیگه و یه برنامه خدا نگهدار

بخشید واقعا دیگه رد دادم خیلی خستم

خیلی دوستون دارم

اگه نا رضایتی ای داشتید به لطف خودتون ببخشید و رحم کنید

اگرم خوشتون اومد بدونید که همون چیزیه که من میخوام

(((یچیزی روهم بگم اون خواننده هایی که گفتید من با شعراش انس داشتم یعنی زیاد گوش میدادم اما از یزمانی دیدم اگه من گوش بدم ترویج فساده چون باعث میشه پولم بره توی جاهای نادرست ! حرفایی هم که زدم شو نبود به حرفام ایمان دارم اگر برخلاف عقایدتونه عذر خواهم ! بقول داستایوفسکی بستن دهانمو به توهین به مقدساتت ترجیح میدم ولی اینجا مجبور بودم تلنگر وار وارد شم و از این موضوع خیلی خیلی خیلی خیلی عذرخواهم . انشاالله هممون به راه راست هدایت شیم )

و من الله التوفیق

خیلی دوستون دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته . بعد دو سال . خدانگهدار همگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘