2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من

خیلی خستم از تنهایی

مخصوصا امروز ک مامان بابامم رفتن با عمم جهیزیشو بردنو تنهام

همش تو خونه 

اصن بیرون رفتنم نمیخوام

دلم میخواد خونه خودم باشم😪مسافرت برم زندکی کنم

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
از تاثیرات قرنطینه اس⁦🤦🏻‍♀️⁩ باید برنامه بریزی و ی کار جدید مثل صبحا ورزش کردنو امتحان کنی

صبحا ورزش میکنم 

کتاب میخونم 

خرید میرم 

با دوستام ح میزنم 

داداشم میبرتم بیرون 

ولی بازم دلم یه چیز جدید میخاد :|

😄😄

والا بخدا😅

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔

کاش میشد صدای خونمو ضبط کنم غم عالم میگیرتون انقدر این خونه سکوت مطلقه خستم ازاین سکوت ازاین تنهای همه شوقمو این سکوت گرفته همه امیدم ب وقتی ک همسرم میاد کاش یه صدایم تو خونه ما بچرخه 😔

♥️ 

لااقل مجردی اختیارت بخودته ک هرموقع بخوایی بادوستات بری گردش،پارک تفریح،وایی یادش بخیر بادخترعموهام یا بادوستام میرفتم دربند درکه پارک بانوان،الان صبح تاشب ته ی خونه ۴۰ متری،بهشم میگم بریم ی جای سرسبزی حداقل تاپارک الان ک کرونا بهونه خوبیه،بعدش میگه ی روزم بمن نمیتونی ببینی ک خونه موندم،ماهی یکبار اونم خودش خسته بشه ب شرکت بگه کارنده یا سبک باشه ک زیاد نره.هییییییییی دردودل زیاده دختر خیلیا مث توان حالا متاهل یامجرد فرقی نداره

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
صبحا ورزش میکنم  کتاب میخونم  خرید میرم  با دوستام ح میزنم  داداشم میبرتم بی ...

😐😐😐😐

از من یادبگیر یدونه ورزش کردنو شروع کردم ی ماهه، هیج جاهم نمیرم بخاطر کرونا دانشگاهام بستس هنوز

انقدر احساس متفاوتی میکنم حد نداره😐😂😂😂

کارهای تورو نوشتم تو لیست ایندم⁦🤦🏻‍♀️⁩😂

دخترم تاج سرم😍✨
لااقل مجردی اختیارت بخودته ک هرموقع بخوایی بادوستات بری گردش،پارک تفریح،وایی یادش بخیر بادخترعموهام ...

خب حداقل دوران نامزادی ادم یه کم حال و هواش عوض میشه

میشه برا خوب شدنه حالِ دلم صلوات بفرستین؟

من خیلی اعصابم خورد شده دیگ

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2706