2703
2553
عنوان

فکر میکنم . بد تیپ هستم ...

451 بازدید | 20 پست

چیکارکنم خوش تیپ باشم ... اخه من هیکلم گلابیه .یعنی بالا تنه ام کوچیکتر از پایین تنه مه . فکر میکنم هیچی بهم نمیاد ...

هرچی باشگاه پیاده روی ام میرم درست نمیشه هیکلم ...

چی بپوشم بهم بیشتر میاد ... اخه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شلوارای تیره بپوش

بعدم خوشتیپی بیشتر ب ترکیب رنگه قشنگ ست کنی

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ادما وقتی خودشونو دوس ندارن همش دنبال اینه دیگران تاییدشون کنن و دوستشون داشته باشن. منظورم تو نیستیا فقط ِکلی میگم . همش ونبال اینیم که دیگران تایید کنن دیگران دوس داشته باشن دیگران خوششون بیاد پس خودمون چی؟کی میخایم با خیال راحت زندگی کنیم 

بعدا وجود نداره یا الان یا هیچ وقت. ❤
2714
هیکلایه اونا همه مانکنه . من اونارو بپوشم بهم نمیاد .امتحانم کردم 

کوووو یکبار دیگه بده

اگر چشمات می بینه لایک نکنننننننننن  می هیچی دوباره برگشتم ۵ساله اینجام انقدر که بعضی گزارش زدن رفتم تو تعلیق ..من دیگه هیچ وقت عکسمو نمی زارن مریضین میگین بزار وقتی میزارم میگین خوب خوشگلی شورشو در آوردی آنقدر عکس گزاشتی باید بهت بگم تویک حسود بدبخت عقده ایی هستی درگیر مریض ...بهم یاد دادن همیشه با آدمایی که مشکل مغزی دارن حرف نزن بعضی واقعا خیلی بیشعورن اینجا تمام.  
2706