بعد میدونی چی جالبه اینکه همه تاپیکاشم که لو میره کلا میره از صحنه روزگار محو میشه حتی نمیمونه دفاع ...

چرا کاربریشو نمیترکونن پس؟؟؟

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استارتر برو تاپيك منو بخون ك اسكرين گذاشتم اون تاپيك ك نوشتم به به چه خبر خوبي برا سو استفاده گرا گذاشتم بخونش ك اگه عكس يا حتي اسكرين كسيو پخش كني يا حتي اصلا پخش نكني و فقط تهديدش كني و طرف بره ي شكايت الكي توي پليس فتا ازت كنه دو سال ميوفتي زندان و جريمه حتما بخونش 

الان ميرم ب اين خانومه راهشو ياد ميدم ك پدرتو در بياره فردا مامور در خونتون اومد ناراحت نشي

🌼و خدايي كه به شدت كافيست🌼كاربر قديمي...متاهل و البته متعهد😍💍تيكر بارداري نيست براي رسيدن به حاجت ها و خواسته هام📿🥺التماس دعا دارم از همتون😍خدايا تو بهترينهارو برام رقم ميزني پس خودمو زندگيمو آيندمو به تو سپردم...♥️🙏🏻ميشه واسه حاجتام يه صلوات بفرستيد گنا دالم🥴💓گر نگهدار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد🌊🌸خدايا بابت سلامتي كه بهم دادي شكرت😍♥️لا حَولِ وَلا قوُهً اِلا بِالله العَليُ العَظيّم🌼
کاربریشو نمیدونم ولی نی نی یار اومد گفت تاپیکاشو نمیترکونم که کاربر ببینه ازش شکایت کنه و همه بشناسن ...

اهان مرسی عزیزم. بعضیا واقعا عقده دارن...

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
اون تاپیکش که عنوانش عکسم با نامزدم خوشگله رو ببین نی نی یار گفت نمیترکونمش همه ببینن بشناسنش

خب شاید یه کاربری دیگشه.تو اون تاپیک ازش پرسیدن تو همون خوشگله خودم هستی گفته اره

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"

من ك عكس نميزارم اينجا ولي بخدا اگه عكساي من بود جاي اين خانوم يه بلاييييي سرت مياوردم ك تا عمر داري فراموش نكني بقران قسم

بعلاوه شكايت ك ١٠٠ درصد ميكردم يجوري... ميكردم ك ب روز ... بيوفتي

🌼و خدايي كه به شدت كافيست🌼كاربر قديمي...متاهل و البته متعهد😍💍تيكر بارداري نيست براي رسيدن به حاجت ها و خواسته هام📿🥺التماس دعا دارم از همتون😍خدايا تو بهترينهارو برام رقم ميزني پس خودمو زندگيمو آيندمو به تو سپردم...♥️🙏🏻ميشه واسه حاجتام يه صلوات بفرستيد گنا دالم🥴💓گر نگهدار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد🌊🌸خدايا بابت سلامتي كه بهم دادي شكرت😍♥️لا حَولِ وَلا قوُهً اِلا بِالله العَليُ العَظيّم🌼
خب شاید یه کاربری دیگشه.تو اون تاپیک ازش پرسیدن تو همون خوشگله خودم هستی گفته اره

الکی میگه این همه تاپیکاش دروغه نی نی یارم میدونه

اون بنده خدا اصلا روحشم خبر نداره دارن از عکسش استفاده میکنن

در ضمن اون ۲۲ سالشه ایشون خودشون تو یه تاپیکشون سوتی دادن گفتن ۲۷ سالمه

💏"You & me 💕make a wonderful "We
الکی میگه این همه تاپیکاش دروغه نی نی یارم میدونه  اون بنده خدا اصلا روحشم خبر نداره دارن از ع ...

خب چرا ب اون خانم اطلاع نمیدین

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"

باز تاپیک سرکاری.. میذارید بعد خودتون میرید غیب میشید که😑

به گل آفتابگردان گفتند: چرا شب ها سرت را پائین می اندازی؟ گفت:ستاره ها چشمک میزنند..نمی خواهم به خورشید خیانت کنم...!👈(کاربر قدیمی ام، بانوی شرقی سابق)
2706