2726
عنوان

قصه دخترم کشتتم

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هر مدلی گرفتم فایده نداشت

سانستول دادی؟ مطمئنم ندادی

آب ماهیچه بهش میدی بخوره؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2728
صد تا دکتر بردم میگن هیچ مشکلی نداره

گریه های زیاد ، دیر راه افتادن ، لرزش بدن ، عادی نیست گلم ، مشکل خواب

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
حتما حتما دکتر مغز و اعصاب کودکان ببرش ،  تحت درمان یک دکتر خوب ، فقط دکتر عوض نکن  الان ...

مشکل داره به نظرتون؟

امروز دکتر بودم ازش میترسید

خیلی بد گریه میکرد

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏
یک سالگی گفت کم خون

خب همش از کم خونیه هم گریه کردناش هم لرزش هم ضعیف بودنش پسرخاله منم اینجوری بود بردن تهران دارو دادن خوب شد یکم بفکرش باش ک درمانش کنی عدس بش بده ماش بده اسفناج بده 

پاهاشو با روغن سیاهدونه ماساژ بده و صبحا بهش یه قاشق سه شیره بده

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
مشکل داره به نظرتون؟ امروز دکتر بودم ازش میترسید خیلی بد گریه میکرد

بله ، داره 

من دکتر نیستم ولی یه پسر دارم که بیش فعالی عدم توجه و تمرکز داره همراه با آسپرگر، این تجارب شخصی من هست 

باید بهترین دکتر باشه

دکتر اصلا عوض نشه

هر دارویی که میده تمام عوارض و معایب و تاثیراتش باید تو دفترچه نوشته بشه و به دکتر بازگو بشه

سر موقعی که گفت ببینم بری دکتر

به نظرم دکتر لازم ، اون لرزش بدن خیلب مهم ،

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
چرا دادم

سانستول خیلی اشتها میاره لامصب 

ماهیچه و یکم اب بریز تو شیشه سس درشو ببند شب بذار رو بخار سماور فرداش بردار هم ابشو هم ماهیچه شو بده بخوره

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

اگه چکاپ کامل بردیش و مشکلی نیست باید پیش روانپزشک خوب...خوب...ببریش..نمیخام استرس بگیری ولی زودتر بفهمی و درمان کنی بهتر ازاینه ک بره مدرسه بفهمی...اینا میتونه

.ممکنه بیش فعالی یا خدایی نکرده اوتیسم باشه...علائمی مثل دیر انجام دادن کارها مثل راه افتادن حرف زدن بدغذایی  البته من تخصصی در این مورد ندارم ولی خوب یه تجربه کوچیک دارم خواستم بهت بگم ک بررسی کنی خیالت راحت بشه

اگه چکاپ کامل بردیش و مشکلی نیست باید پیش روانپزشک خوب...خوب...ببریش..نمیخام استرس بگیری ولی زودتر ب ...

اوتیسم چیه ؟

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏
2706