2733
2734
عنوان

نظرتون درباره معلم زبان ها؟

1484 بازدید | 19 پست

بچه ها من عاشق شغل معلم هاي زبانم

اما الان تو اطرافم ميبينم همه معلم زبان شدن و همه انگليسي رو كامل بلدن كلا مايوس ميشم و ميگم كار چيپيه 😑

نظر شما چيه؟ 

دوسش دارم 

این همع پرستارو پزشک و معلم و هزارتای دیگع 

بنظرت چیپن اونا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوس دارم الانم دارم براش درس میخونم😍😍

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

کار چیپ😐

نظر خاصی ندارم فقط فک میکنم اونایی ک تو مدرسه تدریس میکنن دانششون اکثرا کمه حداقل تجربه خودم اینطوری بود

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
من به عنوان شغل دانشجویی دوس دارم ن بیشتر  الان دانشجوی روانشناسیم ولی تدریس خصوصی زبانم انجام ...

مشتریتو از کجا پیدا کردی

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
کار چیپ😐 نظر خاصی ندارم فقط فک میکنم اونایی ک تو مدرسه تدریس میکنن دانششون اکثرا کمه حداقل تجربه خ ...

همه که اینجوری نیستن یکی از معلم زبانای ما آمریکا درس خونده بود تو مدرسه هم تدریس میکرد😶😶

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

من خودم عاشق زبانم حتی تیچرم گفت بیا اینجا به بچه ها درس بده چون شاگرد خودم بودی. ولی از معلمی بدم میاد 

نه که بدم بیاد معلمی اعتماد به نفس زیادی میخواد که من ندارم 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 

چون معلم زبان عزیزمو خیلی دوس دارم نظرم در مورد همشون مثبته آموزشگاهم میرفتم دبیرامون خیلی خوشکل و باکلاس بودن کلا خوشم میاد ازشون👌👍

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
همه که اینجوری نیستن یکی از معلم زبانای ما آمریکا درس خونده بود تو مدرسه هم تدریس میکرد😶😶

نمیدونم من از راهنمایی تا آخر دبیرستان هرمعلم زبانی ک داشتم دانشش درحد همون کتاب مدرسه بود خیلی وقتام اگه چیزی خارج ازکتاب میشنیدن بهشون برم میخورد جای تشویق کردن

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
نمیدونم من از راهنمایی تا آخر دبیرستان هرمعلم زبانی ک داشتم دانشش درحد همون کتاب مدرسه بود خیلی وقتا ...

اره معلم اینجوریم داشتم.سر کلاس بهش میگفتم خانم تلفظ غلطه املا غلطه اینجا رو اشتباه گفتی کلی هم بهش برمیخورد

2706