2737
2734
عنوان

سونوگرافی ان تی

125 بازدید | 8 پست

خانوما کسی این تجربه رو داشته که توی سونوی ان تی یه تشخیص اشتباه واسه سلامتی جنین داده باشن بعد مشخص شده باشه که اشتباه بوده؟

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن

واسه من تو آزمایش اشتباه گفته بودن

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم

بله برای من ریسک سندروم دان زیاد شده بود انقدرررر گریه کردم سه سال و نیم پیش نزدیک دو میلسون دادم یه ازمایش بفرستن هنگکنگ بعد خدا رو شکر سالم بود ،

برا دوستمم گفتن مشکل داره بچه اش سالم بود 

کلا ان تی زیاد شنیدم تشخیص های غلط میده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگن اگه روده ها پر باشه و شکم چربی زیاد داشته باشه ممکنه اشتباه نشون بده.ولی من ندیدم اطرافم

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2728

ممنون که جواب دادید،واسه منم هفته پیش تشخیص مشکوک داده دکتر،گفته این هفته دوباره برم،تو رو خدا واسم خیلی دعا کنید

ان شاءالله نی نی نازت به سلامتی بیاد بغلت عزیزم

ممنونم عزیزم بچه دومموگفتم الان خدارو شکر دوسالشه 

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
ممنون که جواب دادید،واسه منم هفته پیش تشخیص مشکوک داده دکتر،گفته این هفته دوباره برم،تو رو خدا واسم ...

توکلت بخدا جدیدا زیاد میگن مشکل داره بعد خدا رو شکر سالمن نمیدونم مرض پول دارن یا چی...

خدا میدونه مادر چه استرسی رو تحمل میکنه من که مردم و زنده شدم چیزی نیست خیالت راحت،

دختر خواهرم گفتن اب تو سر بچه اش انقدرررر دعا و گریه و ...

بعد دو هفته گفتن جذب شده، 

نگران نباش

2738
توکلت بخدا جدیدا زیاد میگن مشکل داره بعد خدا رو شکر سالمن نمیدونم مرض پول دارن یا چی... خدا میدونه ...

ممنون عزیزم