2726

منم بلایک ببینم چ شده

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی همیشههه رقص یه عده اون وسط مثل اجرای استنداپ 😐😒🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2728

چند روز پیش تاپیکشو زدن همه اومدن گفت داماد همش نگاهش به سینه ی عروس بود و خیلی ضایع بود ! واقعا خودشون مشکل دارن یا مرد بود اون کاربرا !

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒

فرش پهن کردن تو تالار

قلیون و منقل آوردن وسط تالار

خواهر داماد و عروس دعوا کنن سر رقص چاقو

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

تو عقد خودم قرار بود اهنگ عاشقونه ملایم بزارن از این اهنگا گزاشتن که باید باهاش سبک کانتری و سالسا رقصید ریتم تند با پا ،من کوپ کرده بودم 

از اونطرف ی رقص مسخره داشتم که تو جمع دوستام میکردم یهو دوستامو دیدم دارن ادای منو درمیارن با اون رقصه پوکیدم 

انقدر عروس رقصید 💃💃💃💃

فنر لباسش دراومد 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
2706