2733
2734

من با یه پسری اشنا شدم که همسن هم هستیم.از روز اول همش گفت جدی باهم بمونیم دو سال دیگه باهم ازدواج کنیم.اینم بگم شیش ماهه که میخواست باهام باشه.و همش داشت سعی میکرد

امروز جدی باااش حرف زدم گفتم ببین قصدت چیه گفت دوستت دارم به این که زنم باشی هم فکر میکنم

ولی نمیخوام الکی بهت بگم صد در صد همه چیز اوکیه شاید یه وقت یه اشتباهی کردی که نتونستم بگذرم.

منم گفتم من 25 سالمه نمیتونم با وعده ی الکی دو سال منتظر بمونم.گفت اخه من سنم کمه از الان که نمیتونم ازدواج کنم

گفتم خوب یک سال باهم بمونیم اگر اوکی بود بعد عقد کنیم دو سال بمونیم.اونم قبول کرد

بعد اخرش گفت من نمیخوام کسیو محدود کنم اگر خواستگار خوب داشتی و فکر کردی با اون خوشبخت تری برو.

بعدم گفت دارم میگم اینارو ولی برام راحت نیست گفتنش.

میخوام منطقی با قضیه برخورد کنم.

بنظرتون چقدر میشه رو این ادم حساب کرد؟؟؟و من باید چیکار کنم؟

صفرااااا یعنیی صفرررررررر درصد میشه رو همچین ادمی حساب کرد😐🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

۲۰درصد

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همون سعی کن منطقی باشی....اگر بحث شناخته عیبی نداره خانواده هام آگاه بشن...بهش بگو به خانواده هامونم بگیم

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

اگر خواستگار خوب داشتی و فکر کردی با اون خوشبخت تری برو.

دیگه از این جمله واضح تر؟این اصلا نمیشه روش حساب کرد

تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت، زوووو....تمرین روزهای نفس گیر زندگی بود.
2738

صفر درصد😕داره میپیچونه

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

باهاش باش و صدرصد بهش تکیه نکن به محض اینکه کیس خوب پیدا کردی ولش کن،چون این ادم دوست داره ولی شرایط نداره همه چیش ۵۰ ۵۰ هستنش 

با خدا باش و پادشاهی کن♡من لایق بهترین ها هستم و بهترین ها هم نصیبم میشه😇

خودش میگه حساب نکن.

بنظرم منتش نکش قطع رابطه کن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706