2726
عنوان

چه چیزی تو زندگیتون باعث ناراحتیتون هس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 188 پست
اعتیاد ب شیشه 

ای بابا راهی نداره ترک کنه؟

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباهات فراوونم در گذشته و تاثیرشون تو زندگی خودم وافراد خانوادم و عذاب وجدان بسیاااااااااااااااااا ...

چ بد خدا کمکمون کنه عزیزم

۸ بار تعلیق شدم اما هیچکدوم بخاطر بحث با کاربرا نبود... دلیلش فقد دردل و گلایه از مشکلات و رنج های ک دولت مردان نامحترم به ما وارد کردن بود ... مشکلات مردمم شهرم... یارب ب دادمان برس...
2728
پول پول 

این ک رفیق ههمون هس ول نمیکنه متاسفانه

۸ بار تعلیق شدم اما هیچکدوم بخاطر بحث با کاربرا نبود... دلیلش فقد دردل و گلایه از مشکلات و رنج های ک دولت مردان نامحترم به ما وارد کردن بود ... مشکلات مردمم شهرم... یارب ب دادمان برس...
ای ای گفتی ... ما تازه خریدیم البته منو نامزدم خداروشکر خیلی حس خوبیه با اینکه تکمیل نیست پر خاک فلا ...

چه خوب خداروشکر که خریدین همونشم خوبه انشاالله کم کم درستش میکنین.برای منم دعا کن لطفا🌹🌹

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
ای ای گفتی ... ما تازه خریدیم البته منو نامزدم خداروشکر خیلی حس خوبیه با اینکه تکمیل نیست پر خاک فلا ...

برامنم دعا کن

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
مریضیم...خوشیختی هیچوقت حق من نخواهد بود..

عاخی چ مریضی خدابزرگه

2706