2733
2734
عنوان

چه چیزی تو زندگیتون باعث ناراحتیتون هس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 188 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا این حد نیس ولی اینکه ریاضیم ضعیفه اذیتم میکنه😶😐

چ بد... منم افتضاح

۸ بار تعلیق شدم اما هیچکدوم بخاطر بحث با کاربرا نبود... دلیلش فقد دردل و گلایه از مشکلات و رنج های ک دولت مردان نامحترم به ما وارد کردن بود ... مشکلات مردمم شهرم... یارب ب دادمان برس...
2731
تو ۲۰ سالگی دارم جدامیشم

چراعزیزم

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!

خداروشکر همه چی خوب و قابل تحمله

بجز شوهرم کاش نبود مطمئنم خوشبخت ترین میشدم

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

اشتباهات فراوونم در گذشته و تاثیرشون تو زندگی خودم وافراد خانوادم و عذاب وجدان بسیاااااااااااااااااار شدید که باعث شده همیشه یه غم به سنگینی کوه روی سینم حس کنم

.Sit with winners, the conversation is different
2738
فعلا فقط به خونه فکر میکنم مستاجری خیلی سخته 

ای ای گفتی ... ما تازه خریدیم البته منو نامزدم خداروشکر خیلی حس خوبیه با اینکه تکمیل نیست پر خاک فلان ولی همونم ک میریم توش میشینیم ی حس دگ داره

۸ بار تعلیق شدم اما هیچکدوم بخاطر بحث با کاربرا نبود... دلیلش فقد دردل و گلایه از مشکلات و رنج های ک دولت مردان نامحترم به ما وارد کردن بود ... مشکلات مردمم شهرم... یارب ب دادمان برس...
2706