2733
2734

سلام کلاساتون قبل کرونا تموم شد؟یا نصفه وسط ترم موند؟اگه کلاسا شروع بشه که شنیدم از ۲۴خرداد شروع میشه برنامه تون چیه

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که اصلا احتمال نمیدم شاگردام برگردن

چون اونموقع که تازه اسم کرونا تو ایران اومده بود نصفشون متواری شدن احتمال میدم بقیه هم برن

بچه ها مدرسه هاشونم تو این اوضاع به زور میرن این کلاسا که دیگه واقعا اجباری نیست...اینم شانس ماست

.Sit with winners, the conversation is different

من که خودم به شخصه کلاس آنلاین قبول ندارم اون کیفیت کلاس زنده رو نداره بعد بچه ها درگیر کلاس های مدرسشون بودن 

2738
من که اصلا احتمال نمیدم شاگردام برگردن چون اونموقع که تازه اسم کرونا تو ایران اومده بود نصفشون متوا ...

صد در صد تاثیر میزاره ما شیفت مخالف مدرسه آموزشگاهه۹۰درصد بچه های خود مدرسه هستن ولی مطمئنا بازم تاثیر منفی هست

صد در صد تاثیر میزاره ما شیفت مخالف مدرسه آموزشگاهه۹۰درصد بچه های خود مدرسه هستن ولی مطمئنا بازم تاث ...

من واقعا احتمال صددرصدی میدم هرچی با جون کندن یادشون دادم فراموش کردن انقدر حیفم میاد مخصوصا یکی از کلاسا بچه های سن پایین بودن کلی داشتن پیشرفت میکردن اما این وضع همه چی رو خراب کرد مطمئنم هه چی یادشون رفته زور بالا سرشون نبوده ک  

.Sit with winners, the conversation is different
2706