2726
عنوان

کدومتون خیلی خیلی شوخ طبعین؟؟😍وحاظرجواب

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 41 پست
خيلي خيلي نيستم ولي هستم كمي تا قسمتي الانم زياد سرحال نيستم بچه هم ك والا از برج١ پريود نشدم وبي ...

منم یه ماهه عقب انداختم 

مثل توام

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فامیلای مامانم همش به بابام گیر میدن میگن باید خونتو عوض کنی و تو که اینهمه پول داری میخوای چیکار و از این چیزا.بعد چندروز پیش خاله هام گفتن بشین باباتو دعوا کن خونه بزرگتر بگیره منم گفتم خونه خریدم یه مسئله شخصیه من ترجیح میدم دخالت نکنمدیگه ساکت شدن.الان عذاب وجدان گرفتم😐😐

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
درآمد ماهیانتون چنده خیلی رو مخن این سوال خصوصی 😬

اوممممم

دوستان💝حلالم کنید اگ بدی دیدین حقتون بوداگرم 😊خوبی دیدین محاله دیده باشین اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب یک چشم پزشک نشون بدیننن 👀🧚🏻‍♀️باتچکررمرسیجاات😛🏃🏻‍♀️تسبیحم کو؟؟؟😐
2728
دفعه بعد خواستم اقدام کنم از تو اجازه میگیرم عنتر

این عالیه😂😂✋🏻

دوستان💝حلالم کنید اگ بدی دیدین حقتون بوداگرم 😊خوبی دیدین محاله دیده باشین اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب یک چشم پزشک نشون بدیننن 👀🧚🏻‍♀️باتچکررمرسیجاات😛🏃🏻‍♀️تسبیحم کو؟؟؟😐

واسه بچه هم تو اقدامیم ولی هرکی میپرسه میگم درسم مهمتره فعلا درس دارم😣😣

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
بگو تو چرا بچه دار شدی؟ بعد هر جوابی که داد بگو خیلی دلیل بیخودی هست 

واو اینم محشره😂😂😂😂😂😂

من هركي بگه جوابم اينه كه شوهرم ميگه زوده هنوز باشه خوب از زندگيمون لذت ببريم بعد بچه بياريم بچه فقط دردسره

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

يام كه بگو ما عجله نداريم براي به دردسر انداختن خودمون فعلا داريم از دو نفري بودنمون لذت ميبريم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
من هركي بگه جوابم اينه كه شوهرم ميگه زوده هنوز باشه خوب از زندگيمون لذت ببريم بعد بچه بياريم بچه فقط ...

خوب جواب میدی ولی یه جواب شکننده و کوبنده لازمه واس همچین ادمایی 

2706