2737
2734

سلام دوستای گلم خوبید این فصل میشه ما از توت فرنگی همه نوع استفاده میکنیم شربت ، مربا ، شیک ، کیک...

شیک توت فرنگی با نوتلا🍓🍓 امتحان کنید بسیار خوش طعمه

توت فرنگی رو شسته وکلاهکشو جدا کنید.یک پیاله بزرگ

بستنی وانیلی یک لیوان پر

شیر سرد دو سوم لیوان

نوتلا سه قاشق

یخ چند تکه

توت فرنگی وبستنی وشیر ویخ یا رو تو دستگاه مخلوط کن بریزید چند دقیقه بزنید تا یکدست بشه

بعد از یکدست شدن نوتلا رو بریزید با قاشق ویا چنگال بزنید رگه های از نوتلا مشخص باشه شیکتره تو لیوان بریزید وبا توت فرنگی ریز خرد شده بریزید وبا برگ نعنا و ریحان تزیین کنید.

این نوشیدنی نه زیاد رقیقه نه زیاد غلیظ

واسه مهمونی دورهمی عصرانه تو این هوای گرم بسیار عااالیه

عزیزان اگه دستگاه یخ شکن نداره یخ رو خرد کنید واضافه کنید تا دستگاه ضربه نبینه.

ژونز

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728