2410
2553
عنوان

خرما😨🙄

279 بازدید | 14 پست

من چیکا کنم خیلی خرما میتورم 

امروز عصری 8 تا خوردم 

خیر سرم رژیمم هستم نمیتونگ دل بکنم خیلی دوس دارم 

تقریبا روزی 5 تا باید بخورم 🤤

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

منم خیلی خرما دوس دارم زیاد میخورم

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی

خوبه که. اگه شکلات میخوردی گریه داشت

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بخور البته تعداد خرماهای فرد باشه .یعنی ۱یا ۳یا ۵یا۷و.....

حدیث ائمه ست

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

خرما كالريش ٢٠ تاست كمتر بخور مثلا پنج تا باز معقولتره 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
2714

خرما خشک بخر کالریش کمتره

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
بخور البته تعداد خرماهای فرد باشه .یعنی ۱یا ۳یا ۵یا۷و..... حدیث ائمه ست

چ جالب اگ مثلا زوج بخوری چی میش؟ 

چرا باید فرد باش

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
روزی ۵تا مگه زیاده؟

برا منی ک رژیمم اره

چ جالب اگ مثلا زوج بخوری چی میش؟  چرا باید فرد باش

شنیدم که زوج خوردن باعث موندن قند خرما توی بدن میشه اما فرد اینجوری نیست‌ یه همچین چیزی بود دقیق یادم نیست😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
شنیدم که زوج خوردن باعث موندن قند خرما توی بدن میشه اما فرد اینجوری نیست‌ یه همچین چیزی بود دقیق یاد ...

اوههه مایییی گاددددد 

ممنون ک گفتی 😍❤️

اوههه مایییی گاددددد  ممنون ک گفتی 😍❤️

قربونت

2706