2733
2734
عنوان

گوشیمو دزدیدن. هووووف

963 بازدید | 68 پست

دیروز رفتیم خونه خواهرم،از ماشین پیاده شدم نگو کیفم برعکس شده گوشیم افتاده نفهمیدم،وسیله هم دستم بود دوباره رفتم از در ورودی تو کارتهام ریخت زمین اونارو متوجه شدم برداشتمشون ولی گوشی رو اصلا متوجه نشدم نیست خلاصه خونه خواهرمم اصلا حواسم نبود بعد از دوساعت کار داشتم با گوشی هرچه زنگ زدیم دیدیم صداش در نمیاد 

روحش شاد شد بدبخت یک ماه اینطورا بود خریده بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدر گرفتیش؟

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

کجای کاری دیشب حسابمو هک کردن پولامو همه خالی مردن 

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2738

خدا رحمتش کنه🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بس الان با چی اینجای.؟ گوشیت چی بودچند خریدی.؟ 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
بازخوبه یه ماه ازش استفاره کردی من شب سوم موتوری زد😑

واای جدی؟ چه بد

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
رمز پویا نداشتی؟

داشتم خیر سرم دیدم هی نمیشه خرید اینترنتی کنم هی میزدم رمز جدید نگو‌داشته حسابمو خالی میکرده

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
2706