2410
2553

تو ماه هشتم هستم

يه چند وقتى سمت چپ شكمم بالا بالا از سينه ام يكم پايينتره يه جاش درد ميكنه مثل وقتى كه عرق سوز ميشه ادم ولى اصلا عرق سوز نشده 

حالت سوزش روى پوست و عضله دارم فقط يه جاست كوچيك حالا نگرانم نكنه بد باشه كسى تجربه اى داره؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بله منم اینجوری بودم طبیعیه  نگران نباش😍

واقعا ببينيد برا من اين حوريه كه انگار حس ميكنى پوستت عزق سوز شده و ميسوزه ولى وقتى نگاه ميكنى هيچى نيست يعنى اختمالا از داخله 

درسته؟؟برا شما هم همين طورى بود خيلى نگرانم

منم اینجوری بودم...وای خیلی بده 😓

جدى ؟؟شما هم حس ميكرديد انگار پوستتون عزق سوز شده رلى هيچى نبوده 

احتمالا اين سوزش از داخل بوده ديگه؟بعد مال شما هم فقط يه قسمت بود؟؟تا چند وقت ادامه داشت؟

جدى ؟؟شما هم حس ميكرديد انگار پوستتون عزق سوز شده رلى هيچى نبوده  احتمالا اين سوزش از داخل بود ...

اره عزیزم..فقط یه نقطه بود سمت چپم زیر سینم..خیلی بد بود هی فکر میکردم عرق سوز شده هی کرم میزدم ولی فایده نداشت...تازه که اومدم ماه نهم خوب شده..من ۶ ماهم بود اینجوری بودم 

2714
واقعا ببينيد برا من اين حوريه كه انگار حس ميكنى پوستت عزق سوز شده و ميسوزه ولى وقتى نگاه ميكنى هيچى ...

ببین من دقیقا زیر سینم بالای قفسه سینم این حس رو داشتم ماه ۸ و ماه ۹ . اره دقیقا همین حس بود . اما داخلی بود دکتر گفت طبیعیه

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
اره عزیزم..فقط یه نقطه بود سمت چپم زیر سینم..خیلی بد بود هی فکر میکردم عرق سوز شده هی کرم میزدم ولی ...

اره مال دقيقا از زير سينم چهار انگشت پايينتره بالاترين حاى شكم هيچ قرمزم نيست هيچى نداره فقط اخساس سوزش درست ميگم؟؟از پزشكتون نپرسيديد شما؟؟

ببین من دقیقا زیر سینم بالای قفسه سینم این حس رو داشتم ماه ۸ و ماه ۹ . اره دقیقا همین حس بود . اما د ...

ازه منم همين طوره يه حس سوزش دارم مثل عرق سوز اما نگاه ميكنى هيچى نيست 

درسته؟

يعنى خوب نميشه با اين توصيفات تا اخر باردارى حتما بدتر ميشه 

ازه منم همين طوره يه حس سوزش دارم مثل عرق سوز اما نگاه ميكنى هيچى نيست  درسته؟ يعنى خوب نميشه ...

دقیقا خیلی حس بدیه من فقط سمت چپم اینطوری بود . برای من که تا اخر بارداریم بود تقریبا . یه روزایی خوب بود یه روزایی هم بد بود . دکترم گفت رحم داره به قفسه سینه فشار میاره برای همینه

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
دقیقا خیلی حس بدیه من فقط سمت چپم اینطوری بود . برای من که تا اخر بارداریم بود تقریبا . یه روزایی خو ...

اميدوارم انشالله چيزى نباشه خيلى نگران بودم يكم خيالم راحت شد ممنونم عزيزم از راهنماييت اره بعضى وقت ها بهتره بعضى وقت ها بدتره نثلا ديشبه اذيتم ميكنه

اميدوارم انشالله چيزى نباشه خيلى نگران بودم يكم خيالم راحت شد ممنونم عزيزم از راهنماييت اره بعضى وقت ...

نه عزیزم اصلا نگران نباش

اگه خیلی نگرانی از دکترت بپرس خیالت راحت بشه❤❤❤

انشالله به سلامتی زایمان کنی

2706