2737
2734
عنوان

میاید ۴۰نفربشیم یاسین بخونیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 307 پست
من تازه دیدم این تاپیکو.. الان من ک از 40 نفر رد شدم.. میتونم بخونم؟؟ الان از فرداس؟؟ من حاجتم سلامت ...

بله عزیزدلم 

خب بچه ها از ۴۰نفرم بیشتر شدیم😭خدایا شکرتانشالله هممون به حاجتامون برسیم بچه ها جون اگه موافق باشید💚 فردا از اذان صبح تا اذان مغرب 💚یاسین رو بخونیم و هدیه کنیم به روح حضرت زهرا 

بچه ها حاجتاتونم بگید که همدیگرو در نظر داشته باشیم یادتون نره دعا در حق هم زودتر به اجابت میرسه❤

دوستون دارم 

من خودم به نیت شغل همسرم🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم از فردا شروع میکنم به خوندن بچه ها خیلی برام دعا کنید واقعا نیازمند یه شغل خوب هستم که استخدام بشم. هیچی به اندازه این حال دلمو خوب نمیکنه زندگی بدی دارم دارم از نظر روحی شکنجه میشم خیلی دعام کنید محتاجم.... 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

سلام چه خوب شد تاپیک دیدم منم میخام بخونم  فردا تا چهل روز یاسین بخونیم یا فردا همشو بخونیم؟شمام واسم دعا کنین مامان بشم به خوبی...

خسته نمیشم از تلاش...😥👼دعا کن منم مامان شم دعا میکنم به آرزوت برسی🤲🌹
2738

سلام من خوندم الهی همگی حاجت روا شین 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
خب بچه ها از ۴۰نفرم بیشتر شدیم😭خدایا شکرتانشالله هممون به حاجتامون برسیم بچه ها جون اگه موافق باشید ...

چشم 

انشالله ک همه ب حاجتای دلشون برسن 

اگه این پیام منو دیدین برام دعا کنین خدا نیم نگاهی ب زندگیم بندازه

منن دعا کنین به نیت سامون گرفتن زندگیم وفرزند سالم انشالله همه حاجت روابشن😍

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘
2706