2726
عنوان

دارم دق میکنم به دادم برسید😣😢(کیست یا سرطان سینه)

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 60 پست
من یکی اندازه گردو توو سینم دوسال بود الان نیس  کیست بوده یعنی

احتمالا میگفت یه دختر 15 ساله اومده بود 15 تا کیست داشت 6 ماه بعد رفت سونو 10 تاش رفته بود😧

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من این رو تو بارداری کشف کردم

به خاطر تغییرات هورمونی هم بافت سینه تغییر میکنه از هزاران تاخیر یکیش می تونه سرطان با شه ،پس نگران نباشید ولی حتما سونو داپلر رو انجام دهید

2728
پس شما احتمال میدی که خوش خیم باشه ایشالا؟؟؟

اگر سونو چیزی نشون داد،جراح براتون بیوبسی سینه می نویسه،جواب پاتولوژی نشون دهنده خوشخیمی وبد خیمی بودن خواهدبود که برای شما به احتمال ۹۰درصد مشکلی وجود نداره،تو اقوام درجه یکتون کسی مبتلا به سرطان سینه بوده؟

اگر سونو چیزی نشون داد،جراح براتون بیوبسی سینه می نویسه،جواب پاتولوژی نشون دهنده خوشخیمی وبد خیمی بو ...

نه الحمدلله الحمدلله حتی تو اقوام دور هم یک مورد نداشتیم

فقط مادرم سینش فیبروکیستیکه که تو سونوی چکاپ متوجه شد

ولی برامن یه قده زیربغل نزدیک سینس

نه الحمدلله الحمدلله حتی تو اقوام دور هم یک مورد نداشتیم فقط مادرم سینش فیبروکیستیکه که تو سونوی چک ...

پس احتما لا برای شما مثل مادرتون هست،قهوه،کافیین زیاد مصرف می کنید؟ موقع قاعدگی سینتون دردناک وحساس میشه؟ چندسالتون هست؟ براتون مامو گرافی هم نوشتن؟

عزیزم اینکه شیر میدی یعنی خطری تهدیدت نمیکنه منم قشنگ زیر سینم یه چیز اندازه نصف نارنگی هست خییییلی ترس کردم فقطم یه سینم اونو داره رفتم سنو خداروشکر گفت هیچی نیست بافت خود سینته خیلی سفته حتی شوهرمم گریه میکرد میگفت این چیه که اونجاست

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
پس احتما لا برای شما مثل مادرتون هست،قهوه،کافیین زیاد مصرف می کنید؟ موقع قاعدگی سینتون دردناک وحساس ...

نه زیاد مصرف نمیکنم

نه زیاد درد سینه ندارم

۲۹ سالمه

فعلا فقط سونو نوشته 

فردا انجام میدم ان شاالله

2706