2733
2734

سلام دوستان شب میریم بیرون موندم تن دختر 26روزم چی بکنم. سرهمی یدونه داره خیلیبهش میاد ولی بعد دوبار که شستم بنظرم یقه اش،وا رفته چون بعدش خواستم تنش بزنم یقه اش باز باز وافتاده شده بود. بنظرتون چیکار میشه کرد واسه یقه اش؟؟؟

یه پیرهن شلوارم داره که خیلی دوستش،دارم پیرهن اندازه اندازست ولی قد شلوار بلنده جوراب شلواریه پاهاش خیلی به جوراب نمیرسه کمرشم کمی بزرگه اینو چه کنم. توی پست بعد عکساشون میزارم .

از هنر خیاطی هیچی بلد نیستم متاسفانه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اولا قدم نو رسیده مبارک😍❤ بعدم یقه سرهنی رو میتونی اگه چرخ داری پشتو روش کنی از قسمت درزش تنگترش کنی به اندازه گردن نی نی،البته با دستم میتونی البته مرتب بدوزی که تابلو نشه با دسته..شلوارم میتونی براش تو بزنی به شکل کوکهای مخفی اگه بلدی با دست بدوزی، کمرشم مثه یقه سرهمیه که گفتم درز بگیری از قسمت درز بغلش

به گل آفتابگردان گفتند: چرا شب ها سرت را پائین می اندازی؟ گفت:ستاره ها چشمک میزنند..نمی خواهم به خورشید خیانت کنم...!👈(کاربر قدیمی ام، بانوی شرقی سابق)
عزیزم من هیچی خیاطی بلد نیستم

منظورشون یقه آماده س از  خرازیا میتونی بخری واسه نوزادم فککنم داشته باشن

به گل آفتابگردان گفتند: چرا شب ها سرت را پائین می اندازی؟ گفت:ستاره ها چشمک میزنند..نمی خواهم به خورشید خیانت کنم...!👈(کاربر قدیمی ام، بانوی شرقی سابق)
2738
عزیزم اولا قدم نو رسیده مبارک😍❤ بعدم یقه سرهنی رو میتونی اگه چرخ داری پشتو روش کنی از قسمت درزش تنگ ...

عزیزم عکس سرهمی گذاشتم

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
ممنون عزیزم!! این سرهمیش میشه بگین دقیقا چیکا. کنم منظورتون نفهمیدم

ببینید از قسمت درزی که از بغل سرهمی امتدادش رسیده به لبه یقه اون درز رو با سوزن از لبه یقه بگیر طوری که لبه های بیرونی یقه بره داخل و تنگتر بشه،آخه چون خیاط نیستید فکر نکنم متوجه بشید اینو و براتون سخت باشه، به نظرم اون شلوارشو کوتاه کنی بهتر بتونی راحتتره برات