2737
2734
عنوان

مادرشوهرم گفت حلقه ارزون ترم داشتن؟

1367 بازدید | 119 پست

بچه ها نامزدم گفت من چون وقتم پره قبل من برو طلافروشی حلقه هارو ببین با مامانت بعد بهم بگو پولشو بابام میده،رفتم دیدم از یه ۷ تومنی خیلییییی خوشم اومد اومدم خونه مادرشوهرم پرسید چیزی پسند کردین گفتم اره بعد نامزدم گفتم ۷ تومن بود و اینا  دیدم مادرشوهرم گفت اوهه چقد گرونه بنظرتون زشته ازشون بخام؟ینی حس میکنم میخان کمتر هزینه کنن..البته بگم جلقمو بعد ۱ سال عقد دارن میخرن من ۱ ساله دستم نشون بوده بعد عقد و مطمن ام ک دارن پولشو یه پسرم بیشتر ندارن ولی حس میکنم میخان در حد ۳ تومن هزینه کنن ک حلقه ۳ تومنی ب دلم ننشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کوتاه نیا چون وظیفه شون بوده زودتر حلقه بخرن.

کاری نکن بعدن برا پول روسری هم سرکوفت بشنوی.زیادی خودت دستکموبی ارزشجلوه نده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
2738

سه تومن که کمه

من بیشتر از یه سال پیش خریدم ۳ تومن شد

تازه غر هم میزدم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

والا چی بگم.خرج ما کلا با همسرم بود.اگه شوهرت داره بخر اگه نه زیر منت خانواده ش نرو اینقد..

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706