2726
همسایمون مبتلا کرد کل خانواده رو الحمدلله خوب هستیم

خدارو شکر عزیزم همیشه سلامت باشین

رفت و آمد داشتین ؟ 

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
منم گرفتم اول اردیبهشت فقط سردرد داشتم ایشالله بهتر شی گلم مواظب خانواده باش نزدیک نشو

گلم ایشالا همیشه سالم باشی مگه سردرد هم علائم کروناست؟ منم 1 ماه پیش سردرد شدید داشتم چند روز. 

شما تست دادی؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از دوستای دوست من گزفته بود دکتر بهش گفته بود دیگه نمیگیری  اما نمیشه مطمئن بود چون ویروس ...

یه همسایه ی پیر داریم 

مبتلا به دیابته 

ایشون مبتلا شده بوذن 

و حالشون بد بود اومدن بهم گفتن بیا قندمو چک کن منم غافل از همه چیز ایشونم البته غافل بوذن قندشونو گرفتم و خیلی بالا بود به ناچار بعد دو روز بدحالی درمانگاه بردیمشون و متوجه شدن این قند خون بسیار بالا و خوب نشدنش بخاطر کروناست 

ایشون الان بسترین اما من و همسر و پدر و مادرم الحمدلله خوبیم 

تمام علایم رفته و فقط هرازگاهی سرفه داریم

2728
منم سرگیجه دارم یکمم گلوم میسوزه بینی م گرفته آیا کرونا دارم؟ دارم سکته میکنم دیروز مامانم پیشم ...

نمیدونم عزیزدلم خب امکان داره هر بیماری دیگه ایم باشه شاید سرماخوردگی سادست 

قرص جوشان ویتامین سی و ابلیموی تازه برای ما معجزه کرد شمام استفاده کن

منم سرگیجه دارم یکمم گلوم میسوزه بینی م گرفته آیا کرونا دارم؟ دارم سکته میکنم دیروز مامانم پیشم ...

الهی اشکال نداره ایشاالله نداری منم اینطوریم ولی سرما خوردگی بود رفتم دکتر تازه تایپک قبلی رو ببینید

گلم ایشالا همیشه سالم باشی مگه سردرد هم علائم کروناست؟ منم 1 ماه پیش سردرد شدید داشتم چند روز.  ...

من سردرد هام خیلی شدید بودن روزی یه سرم دو سه تا آمپول میزدن 

۴تا دکتر عمومی رفتم نفهمیدن تا آخر رفتم بیمارستان اونجا آزمایش گرفتن گفتن مثبته ولی خفیف نیس قرص دوز بالا و خواب آور دادن تا دو روز بعد خوب بودم ولی بازم یکم درد داشتم

تکی تو 😍مثه ستاره⛤ واسم🙃😜♾
نمیدونم عزیزدلم خب امکان داره هر بیماری دیگه ایم باشه شاید سرماخوردگی سادست  قرص جوشان ویتامین ...

مرسی

خودم بجهنم فقط به مادرم انتقال نداده باشم😭😭😭😭

رز قرمز سابق💖

سرما خوردی 

کرونا ابریزش و گلودرد داره ولی سوزش و گرفتگی بینی و گلو ن

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457
2706