2737
2734

خیلی دوس دارم انجام بدم ولی میترسم,درد داری؟؟

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند روز اول ۱۰۰ باز میگفتم عجب غلطی کردم،اما الان درد ندارم

خداروشکر عزیزم,راضی هستی الان؟

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

سلام. من بهمن ۹۷ انجام دادم این عمل رو😊😊😊

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2738
عزیزم تا کی ورم داشتی؟ کرم ضد اسکار زدی نتیجه داشت؟ من الان نسبت به قبل عمل ۸ سانت دور نافم کم شده ...

تا ۶ ماه اول ورم داشتم

کرم هم کرمهایی که دکتر داد استفاده کردم

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
عزیزم تا کی ورم داشتی؟ کرم ضد اسکار زدی نتیجه داشت؟ من الان نسبت به قبل عمل ۸ سانت دور نافم کم شده ...

تا ۱ سال بعد عمل هنوز بدن خوب جا نمیفته

بعد از یکسال یعنی عاشق شکمت و نافت میشی😂

تا ۶ ماه اول ورم داشتم کرم هم کرمهایی که دکتر داد استفاده کردم

پس منم امیدوار باشم که ورمم کمتر میشه؟

من دکتر یه کرم بهم داده ۵۰۰ تومن هم قیمتش بود دارم میزنم

خدا کنه جواب بگیرم

پس منم امیدوار باشم که ورمم کمتر میشه؟ من دکتر یه کرم بهم داده ۵۰۰ تومن هم قیمتش بود دارم میزنم خد ...

جواب میگیری مطمئن باش

فقط رد بخیه ها حتی ممکنه بنفش رنگ هم بشه. اصلا نترسی ها. 😂

بعد از یکسال شروع میکنه به محو شدن

ایشالله🤲🏻 من بازومم عمل کردم اونم خیلی درد داره

خوش به حالت.‌من اینقدر پشیمون شدم. کاش بازم رو هم عمل میکردم

2706