2726
عنوان

مادرش راضی نمیشه برا ازدواجمون

621 بازدید | 76 پست

بعد سه سال مادرش باهزار دردسر راضی شد بامن صحبت کنه بعد چندماه گفته شماره مادرشو بده زنگ بزنم صحبت کنم منم نمیخوام یه سری حرفا رو به مادرم بزنه چون بعدا واسم مشکل میشه و مامانم ازهمه بدتره نمیخوام بگه باعشقم درارتباطیم اونم بهش گفته یسری حرفارو نباید بگی مادرشم افتاده دنده لج گفته اصلا زنگ نمیزنم ازطرفی هم من به خونوادم گفتم قراره زنگ بزنن نمیدونم چیکار کنم هیچ فکری به ذهنم نمیرسه چطوری باید مادرشو راضی کنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پسرا قلقه مامانشونو بلدن.یجوری راضیش کنه سوتی نشه دیگه

‌.منم مادر شوهرم ناراضی بود.۵ سال.ولی واسه خواستگاری هرچی گفتم نگید به خانوادم نگفت

عاشقانه زندگی کن با تمام داشته ها برای بدست اوردن نداشته متعهد و متاهل😍

تجربه نشون داده اون ازدواجایی که خانواده های دوطرف راصی نیستن زیاد جالب نمیشه عاقبتش.

نریزید سرم نظرم بود دلم خواست بگم😒😒😒

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

من که مادرشوهرم التماس میکرد برای جواب گرفتن ازم، و حلوا حلوا م میکرد، الان با هم خوب نیستیم. 

خدا به دادت برسه از همین اول بسم الله....

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
2706