2726

از همسرتون بپرسبد کامل توضیح میدن

اینجا هم بالای صدتا تاپیک زده شد با همین عنوان و توضیحات

گوگل هم سرچ کنین جواب میگیرین

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

سهامت میره توچرخش بورس و۸-۹میلیون میدن که معلوم نیست کی بدن،بخاطرهمین هم خورد خورد میدن که بازم معلوم نیست کی میدن

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه اختیارش دست خودتونه، ک بفروشید، باهاش توو بورس کارکنین، یا همونطور بزارید بمونه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
از همسرتون بپرسبد کامل توضیح میدن اینجا هم بالای صدتا تاپیک زده شد با همین عنوان و توضیحات گوگل هم ...

به من نمی گه آخه من نمی خام بفروشه یعنی گذاشته برای فروش

دیگه اختیارش دست خودتونه، ک بفروشید، باهاش توو بورس کارکنین، یا همونطور بزارید بمونه 

اگه همینجور بزاریم بمونه ارزشش کم نمیشه چون دیگه از دست دولت خارج شده کاری که باهاش نمیشه

اگه همینجور بزاریم بمونه ارزشش کم نمیشه چون دیگه از دست دولت خارج شده کاری که باهاش نمیشه

نه. من سهاممو ک ازاد کردم8تومن بود ارزشش، دیروز شدخ بود9تومن. بدون این ک کاری کنم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
از کجا میشه فهمیدبلید کد بورسی بگیریم

من کد بورسی نگرفتم

گوگل بزن: ارزش سهام عدالت 

نه. من سهاممو ک ازاد کردم8تومن بود ارزشش، دیروز شدخ بود9تومن. بدون این ک کاری کنم. 

اگر کجا میبینی چرا من نمیتونم نگاه کنم بهش کجا باید بزنی

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
اگر کجا میبینی چرا من نمیتونم نگاه کنم بهش کجا باید بزنی

گوگل بزن ارزش سهام عدالت