چن وقت پیش خواهرش ی پیج کاری باز کرد این خودشو کشت براش،همه کاری واسه رونق کارش کرد،الان س روزه منو علاف کرده ک ی پیج کاری باز کنه برام،امروز ک گلایه کردم گفت من نوکرت نیستم😞چقدر احمق بودم ک فکر کردم دوسم داره،خودم وقت نداشتم ،اولش قول داد تبلیغات کارمو انجام بده😞

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه مردا همینن خواهرشون براشون یه چیز دیگه ست تا همسرشون . من کمرم درد میکنه بهش میگم میگه چاقی ولی برای خواهرش که میشه میگه آخی گناه داره خیلی کار میکنه به دامادشون فحش میده انگار من زحمت نمیکشم بچه داری خونه داری سرویس به آقا . غصه نخور خواهر دنیای بدیه دیگه کاری داشتی بهش نگو مستقل باش از هر نظر.

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2731
همه مردا همینن خواهرشون براشون یه چیز دیگه ست تا همسرشون . من کمرم درد میکنه بهش میگم میگه چاقی ولی ...

خیلی دلم شکست😞😞😞

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
خیلی دلم شکست😞😞😞

درکت میکنم از این دل شکستنا منم زیاد تجربه کردم ولی هیچوقت عادت نکردم منم نمیدونم راهش چیه که یه خورده محکم تر باشیم ولی ناراحت نباش پاشو یه چایی درست کن برای خودت بریز یه آهنگی هم که دوست داری بذار گوش کن گور باباشون.

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
همه مردا همینن خواهرشون براشون یه چیز دیگه ست تا همسرشون . من کمرم درد میکنه بهش میگم میگه چاقی ولی ...

منم فکر میکنم مردها تا جایی که نیازشونو رفع کنی بهت محبت میکنن،بعدش خونوادشون تو اولویتن.من اگه شاغل بودم و کار درست حسابی داشتم،و خونه و اینا.اصلا هم ازدواج نمیکردم