2737
2734
عنوان

تپش‌قلب‌ شدید‌ دارم‌

159 بازدید | 19 پست

وقتی‌ میخابم‌ با‌ صدای‌ تپش‌ قلبم‌ بلند‌ میشم‌ نفسم‌ بالا‌ نمیاد‌. چکار‌ کنم😢

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

من تپش قلبم همیشه بالاس.اکو و نوار قلبم دادم گفت مشکلی نیس .منم اتفاقا دیشب تو خواب زلزله دیدم بیدار شدم قلب وحشتناک میزد گفتم الانه ک سکته کنم انقد تند میزد😑

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا مشکل تورو داشتم 

رفتم دکتر اکو و نوار قلب دادم و دکتر گفت افتادگی دریچه قلب دارم

البته مشکل جدی نیست و باید از استرس دور باشی 

استرس واقعا سمه برای بدن و پیشنهاد میکنم ب متخصص مراجعه کنی

جز خدا کیست که در سایه ی مهرش بخزیم... مهر اوست، که هر لحظه پناه منو توست....
2728
من تپش قلبم همیشه بالاس.اکو و نوار قلبم دادم گفت مشکلی نیس .منم اتفاقا دیشب تو خواب زلزله دیدم بیدار ...

عزیزم اکو  چه جور بود چند دقیقه شد 

درد هم داشت 

منم باید برم ولی از کورنا میترسم 

خدایا شکرت 🙏🏻
عزیزم اکو  چه جور بود چند دقیقه شد  درد هم داشت  منم باید برم ولی از کورنا میترسم&n ...

ن عزیزم درد ک اصلا نداره..ترسم نداشته باش ۱۵ تا ۲۰ دقیقه دراز میکشی میگیرن تموم.اگا واجبه حتما برو 

2738
ن عزیزم درد ک اصلا نداره..ترسم نداشته باش ۱۵ تا ۲۰ دقیقه دراز میکشی میگیرن تموم.اگا واجبه حتما برو&n ...

اها 

آره 2 بار نوار  قلب دادم خوب بوده ولی تپش دارم همیشه گفته بابد بری اکو 

خدایا شکرت 🙏🏻
اها  آره 2 بار نوار  قلب دادم خوب بوده ولی تپش دارم همیشه گفته بابد بری اکو

ایشالله ک چیزی نیس.من چون استرسم بالاس همیشه تپش قلب دارم.دکتر گفت مشکلی نداری.تو هم برو خیالت راحت میشه

عزیزم اکو  چه جور بود چند دقیقه شد  درد هم داشت  منم باید برم ولی از کورنا میترسم&n ...

ن دردنداره.فکرکنم یه ربع بودمن انجام دادم.شوهرم پشت دراتاق گریه میکرد😁😍

جالب اینکه هیچکارم نبود😁

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
2706