2726

ما فقط همو دوست داریم اما به خاطر هم نه گذشتی نه چیزی هیچی اصلا تفاهم نداریم کلی اختلاف فرهنگی داریم خانواده هامون بهم نمیخورن مشاوره هم رفتیم دعواهای خیلی بدی هم کردیم خونواده هامون تو روی هم وایسادن و خلاصه کلی ابرو ریزی. 

تا از هم دور میشیم دلتنگ هم میشیم و دوباره برمیگردیم اما متاسفانه هیچ فایده ای نداره. 

دفعه پیش که بعضا در جریانید یه دعوای بزرگ کردیم وسایلمو برد سر اونا دوباره مجبور شدم برگشتم. که اشتباه هم کردم نباید عجله می‌کردم آخرش بهم میداد اون دفعه دو هفته قهر بودیم 

امروز بهم گفت من زیر بار تو نمیرم کوتاه نمیام اون مردها که زن ذلیلن حزن منم گفتم منم زندگی مرد سالار نمیخوام. 

بهش گفتم چرا ما تمومش نمیکنیم بیا تمومش کنیم دیگه میخوایم به کجا ختم بشه 5 ساله ازدواج کردیم بچه هم نداریم اونم ظاهرا قبول کرد. 

فقط خودم میدونم که اون مناسبم نیست اون همیشه عصبیه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای مث ما جونمون درمیره براهم اما از لحاظ فرهنگی خ باهم متفاوته خونواده هامون

با خانوادش نمیتونم گنار بیام ولی عاشق خودشم

۹۹ درصد دعواهامون سرخونوادمون

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼
بچه دارین شین خوب میشه شرایط تا حدی

😵توروخدا حرف قدیمیا و تکرار نکنین شرایط زندگی فرق کرده اگه شرایط زندگی مثل قدیم بود این حرف جواب میداد نه با این وضع اقتصادی و اینا😔

شهادتت مبارک سردار

باورم نمیشه برگشتید 😲😲😲😲😲😲 پدرتون چجوری اجازه داد ؟😐😐😐😐 ببین گلم من در جریان تمام تاپیکهات هستم از قبل این دعوا آخریه  واقعیت امر اینکه نه شما طلاق بگیر هستید نه زندگیتون زندگی میشه نه شوهرت اونی میشه که میخوای نه تو اونی میشی که شوهرت میخواد پس سرت و بنداز پائین هر چی گفت بگو باشه و چشم دعوا راه ننداز زندگیت و کن خودت و خانواده ات و خسته نکن . لطفا دیگه نگو از هم دور میشیم دلمون تنگ میشه و هم و دوست داریم و .... هیچ دوست داشتنی بینتون نیست.

2706