2410
2553
عنوان

مرگ پسر ۱۸ ساله بخاطر خوردن تن ماهی 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2526 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بارداری نخوردم اوایل خوردم ماهی الان رفتم توماه چهارم اشتهام کلاکوره نمیدونی چیکارکنم اشتهام بازشه ...

بچت پسره؟! ببین بادرنجبویه بگیر دم کن بخور روزی ۳ ۴ بار بخور محدودیت نداره منتها خودت یه سرچ کن اشتها رو باز میکنه واقعا

واقعا ؟! یعنی چی؟! من تا حالا نشنیده بودم. میشه یه ذره توضیح بدی آخه چرا؟! ماهی مگه میکشه؟!

یه سمی ممکنه تولید کنه که حتما باید تن ماهی جشونده بشه

من بچه بودم یادم نیست ولی فکر کنم بابام جشوند باز این طوری شد 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2456
بچت پسره؟! ببین بادرنجبویه بگیر دم کن بخور روزی ۳ ۴ بار بخور محدودیت نداره منتها خودت یه سرچ کن اشته ...

والاجنسیتشو نمیدونم ولی ۲۵تیرماه میرم انومالی بادرنجبویه چیه عزیزم

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
والاجنسیتشو نمیدونم ولی ۲۵تیرماه میرم انومالی بادرنجبویه چیه عزیزم

ببین کم شاتهایی به خاطر صفراست عموما. خودت برو بزن طب اسلامی کم اشتهایی سایت مجله ی طب اسلامی رو بخون خیلی مطالب زیاده من نمیتونم همشو بگم. بادرنجبویه یه سبزیه نمیدونم تازش کی ها هست ولی خشکش هست بشوری تو توری یه مقدار دم کنی بخوری. میگن سبزی حضرت علی علیه السلامه و اشتها آوره دهانو خوشبو میکنه و .... راستش من خریدم هر بار دم میکردم میخوردم همچنین غذا به دهنم خوشمزه میومد اصلا اینقدر اشتهام خوب میشد حالا من مشکل اشتها که ندارم هیچ اضافه وزنم دارم. بعد متوجه میشدم مثلا نفسام خوشبو شده. کلا خیلی باحال بود😁   عرضم به حضورت که آره بخر دم کن بخور حالشو ببر😁  اینم بگم سبزی خوراکیه مثل تره و .... ضرر نداره منتها یه سرچ بکن ببین طبعش چیه و واسه خانم باردار مسئله ای نداشته باشه. هر چند نداره چون خوراکیه رصرفا خیلی دارویی نیست. برو خودت طب اسلامی سرچ کن همون سایته واسه خوشگل و باهوش و قوی شدن بچه هم کلی دستور های عالی داره البته بیشتر از جنس خوراکی مثلا انار بچه رو خوشگل میکنه روغن طبیعی بخور فقط تو بارداری زیتون. البته اگه همیشه بخوری که فبها منتها فعلا وضعیت اینجوری نیست همه بتونن خلاصه خودت برو سایته رو زیر و رو کن شک نکن دعام میکنی😁🥰😇😍😘

ببین کم شاتهایی به خاطر صفراست عموما. خودت برو بزن طب اسلامی کم اشتهایی سایت مجله ی طب اسلامی رو بخو ...

چشم قربونت برم مرسی عزیزم 🙏😍❤

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
2714
شاید بدبختا چیزدگ نداشتن .خواستن برن بیرون خوش باشن دوره هم  

وا چنان گفتی بدبختا چیزی نداشتن ،،،،،،انگار نون پنیر خوردن

تن ماهی  هجده تومان ،،بیست تومانه،،،،دو سه تا بخوای بگیری میشه پنجاه شصت هزار ،،،

ن بارداری نخوردم اوایل خوردم ماهی الان رفتم توماه چهارم اشتهام کلاکوره نمیدونی چیکارکنم اشتهام بازشه ...

عزیزم منم بارداربودم اشتهام کوربوددلم غذانمیخواست اصلا ولی برای جبران کمبودبدنم میوه زیادخوردم تاجایی که امکان داره میوه بخور عالیه واسه هوش وسلامتیه بچت♥️

عزیزم با بیس دیقه جوشیدن دیگه کشته میشن ؟

باید قوطی کنسرو را در ظرف محتوی آب قرار داد، طوری که آب کاملا قوطی را احاطه کند. زمان 20 دقیقه از شروع جوشیدن آب محاسبه می شود.

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
2706