2726
عنوان

یه چیزی ذهنمو بسیار مشغول کرده همتون بپرید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 86 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منو تگ کن عزیزم

ترکید😑حالم بد شد

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2728

وای من عقب افتاده رو بگو حامله شدم تا ۶ ماه مامانم نمیدونست🙈کلا خواهرامم تا ۶ ماه نمیگن تا مامانم خودش بفهمه یکیمون بارداریم

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
زرین ناز اون یه چیزی گفته شما چرا پخش میکنی..شاید اون طرف مرده فک نکنم زن انقدر بی حیا باشه 😐

من میگم وقتی تاپیکی ب اون وقاحت هنوز تو سایت هست حتی کاربرش نترکیده

باید نی نی یارا کاملا سایتو پاکسازی کنن از اونجور تاپیکا

تازه بعضی کاربرا هم میرن جواب اونارو میدن

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

😑😑😑

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
تر کی؟😎😂

بعلی😍

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
شاید دروغ میگن

دروغ بود بابا خیلی بیشعوره...میگه با دادشم یکارایی کردیم قبلا الان تهدیدم میکنه 😐

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
الان اگه نی نی یار ببینه میتونه قطع دسترسیت  کنه چون هم اسکرین ممنوعه هم حرفای بدی هم بود

قطع کنه

من حرف حقو میزنم

والا خوش بحال كسايي كه شوهراشون گرم مزاجن شوهر من خيلي سرده نميدونم باهاش چيكار كنم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2706