2726
عنوان

یه چیزی ذهنمو بسیار مشغول کرده همتون بپرید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 86 پست
وا..خب داشته مشکلشو میگفته

پایینی😑

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره دیشب یه کاربر خانم توی تاپیک یه آقایی همچین مثالی از خودش و شوهرش زد

منم نی نی یار۵ تگ کردم هردو لغو کاربری کرد

تازه خانم با پرویی میگفت ربطش به شما

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2728
اول خواستم بگم موضوع تاپیک ک مشکلی نداره بعد پست زیرشو دیدم😐

میبینی توروخدا آدم جز جیگر میگیره

ما رو مظلوم گیر آوردن

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

بعضیا دیگه واقعا شورشو در آوردن.قشنگ تشکشون رو پهن میکنن وسط سایت عمومی ک پر از مرد مریض  و بچه های کم سن و ساله.

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!
قرص اصلا نخور خیلی ضرر داره.به مرور زمان صورت کک ومک میزنه و....

واییی😂😂😂😂😂😂😂

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
وا..خب داشته مشکلشو میگفته

پایینو بخون

جالبه اون کاربر هم نترکیده

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2706