2726
عنوان

#سهام_عدالت#بورس#فرابورس

152 بازدید | 16 پست

دوستانی که اطلاعاتی از این دست دارند رو میتونن اینجا به اشتراک بذارن و همچنین سوالات خودشون رو بپرسن و جوابهای عزیزان رو هم ببینیم و بشنویم 🙂

هیچ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو همین هفته ۳۰ درصدش فروختم ولی پول به حسابم نیمده از بانک ملی،چرا میگن ریخته بانک ملی؟

منم بانک تجارت فروختم نيومده

يه سوالم دارم سودي که سوم اسفند دادن به من ندادن حالا تو سايت زده درصف ارسال به بانک چقدر طول ميکشه بهم بدنش؟؟

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ
2728
نمیدونم عزیزم اطلاعی ندارم

ممنون عزيزم

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ

استارتر اگه نه بفروشیم نه بریم الان دنبال کارهایی که بعد خودمون بتونین بفروشیم،امکانش ه ست بعدا کارهای را انجام بدیم که خودمون بتونم بفروشیم ؟چون الان خیلی شلوغه

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
استارتر اگه نه بفروشیم نه بریم الان دنبال کارهایی که بعد خودمون بتونین بفروشیم،امکانش ه ست بعدا کاره ...

اگر گزینه آزاد سازی و همون روش مستقیم رو انجام دادین بله مشکلی نیس،بلکه همین صبر هم الان توصیه میشه که سهامتون رو نفروشین و نگهداریشون بهتره

هیچ
اگر گزینه آزاد سازی و همون روش مستقیم رو انجام دادین بله مشکلی نیس،بلکه همین صبر هم الان توصیه میشه ...

نه چه طور میشه آزاد سازی کرد؟و اگر آزاد سازی کنیم و نفروشم سودش را به حسابشون میریزن؟

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
نه چه طور میشه آزاد سازی کرد؟و اگر آزاد سازی کنیم و نفروشم سودش را به حسابشون میریزن؟

فک کنم زمانش به پایان رسیده!بله اگه آزاد نکردین میره تو شورای استانی و از ماه بعد گفتن قراره سود بدن اگه اشتباه نکنم

هیچ
فک کنم زمانش به پایان رسیده!بله اگه آزاد نکردین میره تو شورای استانی و از ماه بعد گفتن قراره سود بدن ...

معذرت زیاد سوال میپرسم.مثل این که مجدد تمدید شده.آزاد سازیش اینترنتی هست یا باید بریم دفتر خدماتی؟اگه آزاد سازی کنیم ولی نفروشم سود بهمون میدن یا نه؟ممنون بابت جواباتون

معذرت زیاد سوال میپرسم.مثل این که مجدد تمدید شده.آزاد سازیش اینترنتی هست یا باید بریم دفتر خدماتی؟اگ ...

خواهش میکنم،اگه تمیدید شده میتونید برین سایت سهام عدالت و سهامتون رو آزاد کنید،بعدش کد بورسی بگیرین و اونموقع میتونین خودتون سهاماتون رو مدیریت کنید

هیچ
2706