2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها به نطرتون منطقیه با دوقلو ۱ ساله آزمون دکترا شرکت کنم رشته ام آموزش زبان هستش معدل ارشد چه تا ...

اگه علاقه دارين چرا ك نه

ولي خودتونو بايد براي روزاي سخت اماده كنيد

اگه علاقه دارين چرا ك نه ولي خودتونو بايد براي روزاي سخت اماده كنيد

در کل درسخونم تو شرایط خیلی سخت درس خوندم ولی برا پایان نامه که همزمان با دوقلو ها بود جد و آبادم شسته شد خیلی سختی کشیدم همش میگم دکترا بیشترش همین تحقیق من که اینقدر بهم سخت گذشت چطور میتونم به اتمام برسونم از یه طرف نمیتونم دل بکنم 😲😑

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

میخوام دفاع کنم که میگن انلاینه

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2738
ليسانس كه نه ولي ارشد اگه معدلتون بالا باشه فك كنم تاثير داشته باشه

اتفاقا لیسانسم کمه ولی ارشدم ۱۸.۰۱ هستش همش میگم لیسانس تاثیر نداشته باشه ۱۳.۶۰ ناقابل اصلا نمیخوندم فقط سر جلسه امتحان حضور داشتم 😁 برا ارشد ادب شدم

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
اتفاقا لیسانسم کمه ولی ارشدم ۱۸.۰۱ هستش همش میگم لیسانس تاثیر نداشته باشه ۱۳.۶۰ ناقابل اصلا نمیخوندم ...

عزیزم ارشد با بچه سخته؟؟من چند ساله ازدواج کردم دلم بچه میخواد از طرفیم خانواده شوهرم همه تحصیل کردن دلم میخواد ادامه تحصیل بدم 😪

واسه امتحانات خبر ندارين؟مرديم از بلاتكليفي

چندتا از دوستای سال پایینیم ترم و حذف کردن چون کار ازمایشگاهی داریم خیلی عقب افتادن از نرفتن ...بقیشو خبر ندارم 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2706