2726
عنوان

شوهرم میگ من با تو حال نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 9378 بازدید | 190 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره بابا.. مادرشوهر من مچ پسرشو بایه زن گرفت....هیچی به جاریم نگفتن...میگه زندگیش خراب میشه...این ک ...

واییییی😥😥😥😥بیچاره جاریت فهمید یا ن

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
میگه سبزه ای

خوب اول کور بوده‌؟؟؟

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
میگه سبزه ای

😐😐😐

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
چیکار کنم تا حرف میزنم میگ چرت و پرت نگو

جیغ و هوار کن ب خانواده اش بگو ،تا بفهمه چرت و پرت کارا و حرفای خودشه..

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2706