2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیک معجزه باردار شدنمو بخون عزیزم بدردت میخوره واسه تنظیم قاعدگی دستور گذاشتم عالیه 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2728

شاید بارداری عزیزدلم؟؟؟؟مبارکت باشه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
خدا از دهنت بشنوه بحق طفل شش ماه امام حسین

منم ۱۱روز ازم گذشت رفتم آز دادم گفت منفیه.رفتم امپول زدم و شیاف زدم که پریود شم.خداروشکر باردار بودم امپول و شیاف هم جای بچه رو سفت کرد

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
منم ۱۱روز ازم گذشت رفتم آز دادم گفت منفیه.رفتم امپول زدم و شیاف زدم که پریود شم.خداروشکر باردار بودم ...

الهی دست راستت رو‌سر من . منفی بودی چند بود بتات

الهی دست راستت رو‌سر من . منفی بودی چند بود بتات

۱۹ و ۴۴بود گفت منفیه.هوون وقت رفتم دکتر که امپول بزنه پریود شم چون واقعا درد داشتم .گفت امکان داره باردار باشی و لقاحت دیر انجام شده باشه که آز منفی شده.من بعد دوروز دوباره رفتم آز دادم بتا اومده بود ۱۵۶.بعد اصلا نترس که امپول زدی امپوله برا جای بچت خوبه جاشو سفت و محکم میکنه.انشالله که بارداری.علائمت چیه؟؟من کمر درد و دل درد شدید داشتم.نوک سینمم میخارید

۱۹ و ۴۴بود گفت منفیه.هوون وقت رفتم دکتر که امپول بزنه پریود شم چون واقعا درد داشتم .گفت امکان داره ب ...

سلام عزیزم یه سوال داشتم؛۱۹اینماه موعدمه از تاریخ۱۴متوجه شدم نوک سینه هام درد داره اوایل کم بود ولی الان از رولباس دست میزنم درد میگیره یا به پهلومیخوابم درد میگیره الان هم نوک سینه هام هم کلش درد گرفته ظهر ظرف میشستم پای سینک‌ سرپا بودم پهلوی راستم دوسه باری درد گرفت.اونموقع دراز کشیده بودم میخواستم با کسی تلفنی صحبت کنم یهو پاشدم کمرم دردگرفته هنوزم درد داره انگار یه جسم سنگین بلند کرده باشم.به نظرت اینا علایم بارداری هس یا نه؟یبوست هم دارم🙈

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
سلام عزیزم یه سوال داشتم؛۱۹اینماه موعدمه از تاریخ۱۴متوجه شدم نوک سینه هام درد داره اوایل کم بود ولی ...

اینا تمام علائمی هست که من داشتم به اضافه خارش نوک سینه و بزرگ شدنش و تنگی نفس.بعد من چون پریودم تنظیم نبود عفونت شدید داشتم دوسه تا کیست ریز هم داشتم میگفتم حالا حالا زوده که بچه بگیره واسه همین خونه تکونیه عیدو به تنهایی انجام دادم این دردارو فکر میکردم بخاطر خونه تکونیه .نگو باردار بودم   

انشالله به حق فاطمه زهرا شما همین ماه دامنت سبز میشه.من تک تک علائم شمارو داشتم

اینا تمام علائمی هست که من داشتم به اضافه خارش نوک سینه و بزرگ شدنش و تنگی نفس.بعد من چون پریودم تنظ ...

واااااااااااای توروخدا راست میگی 😍😍😍😍😍😍😍

خیلی امیدوارم کردی عزیزدلم یعنی منم واقعا 😍😍😍😍😍😍😍😃😃😃؟؟؟

من خارش نوک سینه ندارم فقط دردش اذیتم می‌کنه لباس یا دستم میخوره

کمرمم هنوز درد داره چرااا😱؟!

فردا نوبت دکتر دارم به نظرت بهش بگم سونوگرافی کنه مشخص میشه یانه؟

واااااایییی خدا قربونت برم خیلی امید دادی بهم دوست عزیز 😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
اینا تمام علائمی هست که من داشتم به اضافه خارش نوک سینه و بزرگ شدنش و تنگی نفس.بعد من چون پریودم تنظ ...

پریود منم نامنظم هس عزیزم تنبلی تخمدان دارم عفونت قارچی هم داشتم چندماه پیش دارو خوردم

پریود منم نامنظم هس عزیزم تنبلی تخمدان دارم عفونت قارچی هم داشتم چندماه پیش دارو خوردم

من هیچ کدوم از دردامو دوا نکرده بودم که باردار شدم هم کیست ریز هم عفونت هم چسپندگی لوله هام

من هیچ کدوم از دردامو دوا نکرده بودم که باردار شدم هم کیست ریز هم عفونت هم چسپندگی لوله هام

منم همون کیست ریز دارم هیچ کاری نکردم فقط یکی دو ماه قبل پودر اینوفولیک خوردم عکس رنگی هم پارسال گرفتم لوله هام باز بود ولی کم کاری تیروئید داشتم یکماه قرص خوردم دورش که تموم شد دیگه نخوردم.حالا واقعا امیدوار باشم عزیزم؟😍😍

2706