2726
رضا و رضوان و رضوانه. اسم بچه های خاله من خیلی دوست دارم
خدایا به بزرگی و لطف خودت دامن همه منتظران را سبز کن! خدایا به خاطر دوتا فرشته های کوچولوم؛ پانیذ و آنیتا، دخترهای ناز و خوشگلم از تو پروردگار مهربان سپاسگزارم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگر اسم دیگه ای هم میدونید بگ بی د

اولا ادم بیشعور ک اونور پیجت قفل کردی نتونستم جوابتو بذم احمق جان...من دست ب دعا نیستم ک عشقم بیاد منو بگیره بدبخت..پدرم محالفه منو بهش بده چون عشقم اونور دنیاست افتاد حالا؟؟؟بعدش من ب اندازه موهای تو همه چی حالیمه..خودتو جر نزن واسه سردار سلیمانی...بدبخت ب فکر مردم باش ک نون نیست بخورن..خودم ک دارم میزم ار این خراب شده درضمن هرگز سوادت ب پای من نمیزسه اشغال

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
اولا ادم بیشعور ک اونور پیجت قفل کردی نتونستم جوابتو بذم احمق جان...من دست ب دعا نیستم ک عشقم بیاد م ...

@نی_نی_یار_شب    

لطفا ب این خانوم تذکر بدید ،بارها تو پستاشون به من بی احترامی کردن 

@نی_نی_یار_شب     لطفا ب این خانوم تذکر بدید ،بارها تو پستاشون به من بی احترامی کردن&nbs ...

اخی همین ار دستت اومد اتیش گرفتی مگه نه!!

من چند تا کاربری دیگه دارم 

اینو اصلا نمیام صدا بزن تعلیق شم 

هیچ مشگلی نیست....

فقط میخای اونور برسم سلامت ب ترامپ جان برسونم دیگه نه 

الهـــــــــی چقد زور ب تهت داره😂😂

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
2706