2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا مثل منی بعدش اینقد حرصصصص میخورم چرا چیزی نگفتم

من دیگه ب مرحله ای از عرفان رسیدم ک بعدشم حرص نمیخورم😂😂😂

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

[QUOTE=140069924]  عین منی ولی من رو خودم کار کردم یکم بهتر شدم[/QUOTE من دیگه برام مهم نیس.اصن بهش فک نمیکنم ک رو خودم کار کنم.چون نمیتونم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728

اووف تا دلت بخاد یکسره جر میدم یه بار یه زنه ای رو با شوهر ابجیم دیدم همسایشون بود داشتن لاس میزدن اول زنرو پاره کردم بعد شیشهه های خونشو سرویس کردم بعدم دهن شوهر خاهر 😐😐😐

یه نفرکه از دماغ فیل افتاده بود تو یه جایی سر داداشم داد زد. خشتکشو پرچم کردم. اخرش به من من افتاده بود مامانم اومد ساکتم کرد . دیگه هم از دو سه سال پیش تا الان باهاش یه کلمه حرف نزدم😤

بعدا وجود نداره یا الان یا هیچ وقت. ❤
2738
من دیگه ب مرحله ای از عرفان رسیدم ک بعدشم حرص نمیخورم😂😂😂

واقعا.چه خوب من بسکه حرص میخورم چیزی نگفتما شوهرممیگ جلو جمع ازت جدا نمیشم ک اگ کسی بهت حرف زد خودم جوابشو بدم

بعد بهش میگم چرا چیزی نگفتی میگ ینی به منظور گفت

زنو شوهر سادددد

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
واقعا.چه خوب من بسکه حرص میخورم چیزی نگفتما شوهرممیگ جلو جمع ازت جدا نمیشم ک اگ کسی بهت حرف زد خودم ...

ول کن بابا حرص نخور.