2737
2734
عنوان

خانوم خوشگلایی که حس میکنن زندگی و رابطشون رو به سردی رفته بیان اینجا🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 220669 بازدید | 5688 پست
منننن

😍😍😍😍

خیره عزیزم خبریه ☺️☺️☺️😍😍😍😍

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
عزیزم لذت بردم ازحرفهای قشنگت من واقعا دارم کوتاه میام اماخب اینجایچیزی داره آبم میکنه پنهانکاری شوه ...

تو تازه رابطت شروع شده اونم با اونهمه کش مکش

توقع نداری بیاد همه رو بزاره کف دستت صبرصبرصبر

حالا من خودم دوست دارم کمتر بدونم اصلا هم سوال نمیپرسم ادم هرچی کمتر بدونه فکرش ازادتره

خدایا! روحم را برای حفظ وجود پاک فرزندانم رشد بده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید پیراشکی گوشت رو چطور درست کردید امکان هست دستورش رو بگید ممنون❤

عزیزم خمیر پیتزا اضافه اومد 

با وردنه صافش کردم ، با یه لیوان قالب زدم 

وسطش مواد پیتزا و پنیر پیتزا ریختم 

مثل قطاب بستمش 

شما اگر بلد نیستی ، دو طرف خمیر رو به هم وصل کن و با نوک چنگال به هم چِفت کن 

من چون دخترم فلفل دلمه دوست نداره و خیلی چیزای دیگه بخاطر اون پیتزارو ساده تر درست میکنم 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
2731

@ارکیده1998

بچه ها چرا ارکیده تگ نمیشه لغو کاربری شده؟! ☹️

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
   سلام دوستای گلم چنتا سوال راجع به بچه ها داشتم.اول اینکه دخترم از بدو تولد انگشت شس ...

من از ۹ ماهگی با دخترم کار کردم 

تو سه سالکی سه ترم کلاس رفت 

عید ۴ ساله شد که بخاطر کرونا کنسل شد خونه باهاش کار میکنم 

ببخشید گلبوته جون سبزی کاشتن وقت خاصی میخواد یا نه هر وقت که بخواییم میتونیم بکاریم 😍 و اینکه نشا ...

سودابه جان من بذر میخرم و میکارم 

نه گمون نکنم ، میتونی الانم بکاری 

ولی فصل بهارو پاییز بهترین موقعست واسع کاشت 

فقط هر روز باید بهشون آب بدی 

و اینکه ما چون بهشون کود نمیدیم رشد آنچنانی ندارن 

فلفل خیلی خوب میشه 

ریحان 

نعنا 

گشنیز 

جعفری 

شوید 

شاهی 

تره 

تو خارج سبزی هارو گلدونی میفروشن 😍

گلبوته جون دوست دارم تو تایپیک جدیدت از رویا جون دعوت کنیم که تو خیلی ازمسائل کمکمون کنه.

عزیزم این تاپیک متعلق به رویا جونه

ایشون بخاطر مشغله های زیادشون کم میان 

وگرنه ما هم دوست داریم کنارمون باشن 

2738
سودابه جان من بذر میخرم و میکارم  نه گمون نکنم ، میتونی الانم بکاری  ولی فصل بهارو پاییز ...

😍 ممنونم گلوبته جونم فقط بذر رو باید از کجا بخرم؟! 

و اینکه ما خونمون زیاد آفتاب خور نیست حتما حتما باید تو آفتاب باشن؟! 

چند ماه دیگ میریم خونه جدید اونجا خیلی آفتاب خوره😍

بذارم اونجا رفتم بکارم عزیزم؟! 

من کود دارم بهشون میدم 😍

به به چقد خوب 😍😍

قدم بعدی رسیدگی به ظاهرم بود و مهم ترین اصل  یه جا خونده بودم زن ها از راه گوش گول میخورن و ...

یخدا من دیگه انقد صوهرم عذابم داده ک همه ای این حرفایی ک زدی روم تاثیر نزاشت انقد دلنو از کینه پر کرده

زندگی کردن💟....با کسی که قدرتان را نمیداند و نمیتواند خوبی ها و ارزش هایتان را ببیند👍وفاداری نیست رفیق....حماقت است👍
سلام

سلام خوش اومدین 🌹

یخدا من دیگه انقد صوهرم عذابم داده ک همه ای این حرفایی ک زدی روم تاثیر نزاشت انقد دلنو از کینه پر کر ...

سلام سمیه جان خوش اومدین

چه اسم قشنگی دارین ❤️

بله تو زندگی مشترک بالا و پایینی هایی هستش و شما باید زندگی رو از نو بسازین 

قطعا میتونین 

کنارمون باشین و با کمک های گلوبته جون قطعا موفق میشین 🌹

2706