2726
عنوان

خانوم خوشگلایی که حس میکنن زندگی و رابطشون رو به سردی رفته بیان اینجا🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 220566 بازدید | 5688 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توولللللدت مباااااارک ملکه جان

متشکرم ملکه نیره زیبا😍

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
سلام عزیزم من  ببین براش مرغ توی فر سوخاری کن عالیه عالی از بیرونیا هم بهتره یکمی که درست کنی ...

ممنون عزیزم آره اون شب درست کردم مرغ سوخاری تو فر

جاتون خالی عالی شد و مثل بیرونی‌ها

ولی دستورش فرق میکرد از خودم در اوردم ولی خوب شد😁

رون مرغ وباپوست از یه شب قبل(میتونین چندساعتم بزارین) توی نمک و فلفل و کمی زردچوبه وپیاز خلالی و *فلفل دلمه‌ای(اینو حتما بریزید)و زعفران و نصف قاشق روغن خوابوندم.

بعد تو ظرف پیرکس اول سیب‌زمینی رو ورقه کردم یکسانتی

گزاشتم ته ظرف روش یکم نمک و فلفل و زردچوبه پاشیدم

بعد مرغ و از مواد جدا کردم گذاشتم رو سیب زمینی‌ها

یه فویل هم روی در ظرف گذاشتم روشو سوراخ‌سوراخ کردم.

بعد یکساعت پخت ولی من یکساعت ونیم گذاشتم بمونه تا یکم طلایی قهوهای شه.

حیف عکس نگرفتم ولی خیلی خوب شد😋😋

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏
2728

ممنون از همگی که دستور پخت غذا دادید بهم. متشکرم🙏👍❤❤❤

اگه بازم غذایی یادتون اومد که بدون روغن بود و غیر سرخکردنی خوشحال میشم بگید😙😍😍

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏

گلبوته جان خیلی احتیاج به کمک دارم من کارمندم ولی وضع شوهرم بد نیست ولی هیچ خرجی نمیده بهم دو ماه بهش گفتم بریم کفش بخریم انگار نه انگار خودمم حقوقم رفته واسه قسط از طرفی هم با خودش نرم انقدر به چیزی که خریدم ایراد میگره ترجیح میدم با خودش برم حلا جاریم خانه داره شوهرش براش کتونی خریده یک میلیون و دویست خیلی نارحتم از خودم بدم میاد از شانس بدم تو رو خدا چیکار کنم خسته شدم

بچه ها تو فیدببو نمیشه کتاب آنلاین خوند؟

همه ی کتاباشو باید خرید؟

کتاب صوتی چی؟

سلام دوست عزیز .من چند روز پیش پیام شمارو خوندم .الان دارم کتاب هنر زن بودن رو که دوستان معرفی کردن ...

سلام گلم ممنونتم لطف بزرگی کردین کتاب رو دانلود کردم در حال خوندنم.خییلی خوبه ممنونم

خدایاااا شکرت
گلبوته جان خیلی احتیاج به کمک دارم من کارمندم ولی وضع شوهرم بد نیست ولی هیچ خرجی نمیده بهم دو ماه به ...

سلام عزیزم یه کم اطلاعات بده 

شوهرت کلاا خسیسه یا فقط در رابطه با پوشاک و .. اینا اینطوره

برای خودش چی

سلام عزیزم یه کم اطلاعات بده  شوهرت کلاا خسیسه یا فقط در رابطه با پوشاک و .. اینا اینطوره ...

عزیزم‌ میشه لطفا دوباره منو راهنمایی کنی

من گفتم که یک ماه خونه پدرم بودم.یه روز شوهرم لباسامو جمع کرده بود برام بیاره یعنی خودم بهش گفتم بیار..بعد که برگشتم خونه خودم گفت داشتم لباساتو جمع میکردم فهمیدم لباس زیر هات کهنه شدن یه روز بریم بخر..بعد یه روز که رفته بودم دکتر رفتیم چند تیکه لباس برای نی نی خریدیم..بعد خواستیم بریم خرید برای خودم برقا رفته بود و شوهرم نمیتونست کارت بکشه..دیگه برگشتیم خونه..بعد هم به خاطر اینکه گفت تحت فشارمو و بهت نمیتونم پول بدم.دیگه من حرف از خرید نزدم.با اینکه پیشنهاد از طرف خودش بود..به نظر شما کارم اشتباه بوده؟اگه اره چطور حرفشو پیش بکشم که بریم خرید؟

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱
با این اخلاق شوهرت که هر کاری میکنه به خانوده خودش هم میگه چیکار کردی

هرکاری میکنه به خانوادش نمیگه. 

گاهی بعضی چیزها رو میگه که نود درصد اوقات منظوری نداره از دهنش میپره. 

هیچی کاریش نکردم. رهاش کردم فقط. 

سعی کردم ذره بین نگیرم دستم و زوم کنم رو این مسئله. 

یه مدت بیخیال بودم کاملا بعدا فهمیدم واقعا مسئله مهمی آنچنان نبوده. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2706